Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyi idő alatt adhatok...

Így mennyi idő alatt adhatok le 5 kg-t és formásodhatok?

Figyelt kérdés
166 cm 56kg 18 éves lány vagyok tavaly 50-51 kg voltamszeretnék megint annyi lenni. Suliba 2 szendvicset eszek max még egy almát itthon rendes főtt ételt ebédelek (nem eszünk túl zsírosan) vacsorára is valami szendvicsfélét napközben itthon viszont rágcsálom az édes kekszeket:( mozogni nagyon nincs sok időm így érettségi előtt de arra gondoltam ha pl biciklivel megyek suliba (4km oda-vissza) kicsit tobb folyadek lehet eredmenye? Hogyan valtoztassak az etrendemen? Ez ig mennyi ido? (Ballagasra formaba akarok valamennyire jönni nem vagyok kövér csak olyan semmilyen. Olyan plöttyedt:( köszi a válaszokat! (Néha a barátokkal elmegy 1-2 szál cigi ha számit valamit)

2015. márc. 29. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mitol fogynal ha kenyeret es kekszet eszel? Azert vagx plottyedt, mert a porod alatt zsir van es nem izom, ami alakot adna neked. A biciklizessel meg fog fogyni, sima kardio. Sok feherje, keves ch, es erosito aerob edzes, amivel erositeni tudod az izomzatodat(hogy alakod legyen).
2015. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az izomzattal nem mondom hogy ekkora baj van. Haskockák még látszanak (halványan) meg azt sem mondom hogy annyira formátlan vagyok... De köszi... Fő a pozitiv nezet es hogy joszivvel segitsunk masokon.. 👆😂
2015. márc. 29. 16:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkr nem ertem mi a kerdesed. Vilagosan leirtam minden tennivalt az ugy erdekeben?
2015. márc. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!