Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasról zsírégetés?

Hasról zsírégetés?

Figyelt kérdés
Kb.: 3 éve kezdtem el edzeni intenzíven, nagyon szépen fogytam 120 kg-ról 90-re 1 év alatt. Viszont a hasamon még mindig van felesleges zsír, amit nem tudok ledolgozni sehogy. 90 kg alá aligha tudnék lejjebb adni, mert nagyon sok izom is jött fel rám, ami nagyon látható, persze nem vagyok az a nagyon szálkás. Milyen módszerrel lehetne a hasamról zsírt égetni (orvosi beavatkozás nélkül)? 21. F.

2015. júl. 5. 03:38
 1/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor. Javasolhatnék tápkiegeket de az reklám lenne.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor. Javasolhatnék tápkiegeket de az reklám lenne.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor. Javasolhatnék tápkiegeket de az reklám lenne.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor. Javasolhatnék tápkiegeket de az reklám lenne.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Diéta és edzés. Gondolom sejted milyen diétára gondolok. Sok hús, kevés rizs, nulla cukor.
2015. júl. 5. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az ételekre nagyon figyelek, 3 éve rendszeresen, azzal nincs gond. Sajnos ez ahogy észrevettem nem volt elég a hasamnak. Valami más esetleg?
2015. júl. 8. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!