Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatásos a Rossmann-ban...

Milyen hatásos a Rossmann-ban kapható Well Mix diétás italpor? Ezt is minden étkezés nélkül kell fogyasztani? És 2 hétig?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:13
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
De jó lenne nekem is 14kg-ot lefogyni szalagavatóig:D. Most én is olvastam a td-ról,de drága, ugyh, ha veszk csak rossman-osat vagy dm-eset. Neked kérdező hogy ment? hogy bírtad? Mennyit adtál le? Vissza híztad?
2010. okt. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Meloney válasza:
100%

Sziasztok!


A Rosszmannos Well mix és TD is jó! Én bártan ajánlom mindenkinek, és ez tuti nem hashajtó. (pl. mint a szűztea )

Az a lényeg h. csak folyékony dolgot fogyasz 2 hétig és a port 3 főétkezés helyett, délbe üres leves bármilyan.


2 hét tuti -5-6 kg!


Sok sikert!

2011. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
100%
Kíváncsian várom, hogy ki milyen eredményeket ért el vele :) én ma vettem,és már meg is kóstoltam. Igazán finom. Bőven fedi az én édesség utáni vágyam :)
2011. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én nem bírom ki, hogy csak folyékony dolgot egyek....meg az van a dobozra írva hogy 1 ékezést kell helyettesíteni naponta az italporral.

Azt viszont tényleg nem értem hogy hogy lehet diétás italpor ha van benne cukor???

SAjna jelenleg nem vagyok eléggé kitartó ehhez a diétához... Remélem nektek jobban megy!

2011. jan. 19. 08:52
 25/38 anonim ***** válasza:
83%

EEgyszer én is tettem fel hasonló kérdést, hasonló italporról (a td-ről) idézet, az egyik válaszolótól:


"

[link]


[link]


Namármost a kedves turbó szójafehérjét tartalmaz, ami a legtrébb proteinforrás (de a legolcsóbb is), és ch-nak maltodextrint (amit a fagyigyártáshoz használnak, olcsó ez is, amúgy finomított cukor, poliszaharid) ebből adnak félkilót 7000-ért.


Egy sporttáplálékkiegészítő cég hasonló terméke tejsapóproteint tartalmaz (jobb, drágább) CH-nak darált zabpelyhet tesznek bele (tartalmaz rostot, és laktat is) és a másfél kilós kiszerelése is olcsóbb 2ronggyal.


szal, a TD egy orbitális lehúzás, hülyeség adó. Amit mellesleg meg kéne fizetned, ha te magad erre nem vagy képes rájönni."


Megnéztem az egyik rossmannban akkoriban, ezt a well mixet, de ahogy láttam, alig van benne fehérje, sokkal több a szénhidrát, így nagyon keveset fogyhatsz tőle.

Nekem azt tanácsolták, vegyek testépítős port, a lényeg, hogy minél több fehérje, minél kevesebb szénhidrát legyen benne. Én reggelire ittam 1 adagot, suli után rendes ebéd (főtt kaja) pár órára rá lementem bicajozni, torna, felülés, majd a mozgás után is ittam egy adagot (200ml víz, elvileg nem jó tejjel, kicsit le is szóltak ott miatta.. :D 1-2 kanál por) majd vacsira sovány túró. Természetesen lehetőség szerint minden mennyiségben, és időben gyümölcs, és sok folyadék (1liter zöld teát biztos megittam minden nap[cukor nélkül, esetleg mézzel]+víz) 82kg voltam, majd kb. 1 hónap alatt 76kg lettem, sajna 2kg már visszajött, mert abba hagytam ezt, nem mozogtam a tél miatt, meg, hát az ünnepek, a több kiló sütemény....:D

De majd most újra elkezdem, főleg, ha jobb idő lesz.

Sok szerencsét, ne add fel! Én sem vagyok könnyű eset, mégis ment;)

2011. jan. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 Meloney válasza:
72%

Sziasztok!


A Td. én megcsináltam 3*, és mind a 3* fogytam -5-6 kg! ami azóta sem jött vissza!!!


Én nem minősíteném a termék összetételét. Mert nagyon sok olyan fontos és hasznos tápanyag van benne, ami egyéb fehérje forrásban (amit különböző helyeken edzőterem, sportbolt megveszel!)Én próbáltam azt inni, de számomra olyan szinten rossz íze volt, hogy inkább hanyagolom.


Itt mindenkinek a saját igénye és pénztárcája szabja meg a határt h. mivel szeretne fogyni.

Leginkább fejben dől el. De saját tapasztalatom alapján nekem nem volt semmi ami ennyire gyors tartós eredményt, hozott volna 2 hét alatt, úgy h. közben dolgoztam, nem szédültam, és heti 4* edzettem is. Nem kell főzőcskézni számolni a kalóriát, stb.


Bárki bármit választ, sok sikert, szerintem ez leginkább fejben dől el ki mire képes! Számomra bevált! :-)

2011. jan. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg fini ez a Well Mix, de ha 2 étkezést helyettesítesz vele, egy doboz 1 hétig sem tart ki, mellesleg 3 napja iszom és én is éhesebb leszek tőle. Csinálok hasizom gyakorlatokat, és Update 1-es ételeket igyekszem enni mellette, kis mennyiségben. Remélem hatni fog, mert sajna arra nincsen pénzem, hogy havi 5-6 doboz port vegyek a Rossmanban.
2011. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Ha úgy használjátok a Well Miet, mint a T*rb* diétát ,heti 5 kg megy le.De Q.nagy akaraterő kell hozzá és elszántság,külömben sz*ni lehet bele.

Biztosítja a szervezet számára a mennyiségi fehérje bevitelt és proteint amire az izomzatnak szüksége van,de nem raktározódik zsírszövetként.Kb ugyan olyan mint a csecsemőknek a tápszer.Ha csak két,vagy egy étkezést pótolsz vele, akkor a többi étkezés nagyon energia szegény lehet,inkább párolt zöldség,gyümölcs, és rengeteg folyadék.Ha minden étkezést pótolsz, akkor maximum 2hétig lehet csinálni,utánna 1-2 hónap szünet,mert megterhelő a szervezet számára a hirtelen fogyás.Mellette jó ha szedsz olyankor Actival energiát is,így semmit nem vonsz meg a szervezetedtől.Csak bírd megállni a 2hetet.Ha nem étkezel mellette diétásan,hanem ugyanúgy zabálsz,akkor hízlal,mert biztosít mindent a szervezetednek,így amit megeszel,csak lerakódik.

2011. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
65%

Ja aki azt írta,hogy fosott tőle,az ne poshadt tejjel igya.Vagy ne tejjel,he tejérzékeny.Vízzel is lehet.Ez semmi más mint növényi fehérje és rengeteg vitamin.Csak olyan anyagok amire a szervezetnek szüksége van.Mivel az ételek amiket eszünk rengeteg mást is tertalmaz amik raktározódhatnak.Mint a kutyáknak a ped*gre*.Én úgy használom,hogy ne legyek mellette éhes, hogy 2,5dl 1,5%tejhez öntök még 3dl ásványvizet és ebben oldom fel a 4mérőkanálnyit.Nem iszom meg egyből az összeset, hanem 2dl,majd fokozatosan ha éhes vagyok délig,majd a köv.adagot is így.Ha semmit nem eszel mellette,kötelező a napi 3adagot inni,mert ki van számolva mennyi fehérje szükséges 1 nap a szervezet számára.Mellette sok folyadékot kell inni.Fehér és zöldtea keverékét pl.

Ha a diétának vége nem úgy kell elkezdeni enni,mint aki megveszett,mert aki zabál persze,hogy hízik.Onnantól úgy egyél ahogy jónak érzed és úgy gondolod ettől még nem hízol el.Mindent lehet,csak mértékkel. Köv. leíro a jojó-effektust.

2011. máj. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%

Jojó effektus:

Testünk az éhezés átvészelésére egy állandó tárolórendszert működtet: a zsírszövetet. Amikor koplalunk,drasztikus energiamegvonással járó fogyókúrát tartunk, szervezetünk elsősorban a zsírszövetek helyett az izmokat kezdi el leépíteni,egyúttal lelassul az anyagcsere is.Amikor a test újra táplálékhoz jut,először a zsírraktárak töltődnek fel,azaz visszahízunk.

A fehérje táplálja az izmot így a szénhidrátot a zsírból kell biztosítania a szervezetnek.

Akiknek egészségügyi problémái vannak (epe, szív, stb.) csak 1 étkezést helyettesítsen,ez legyen a vacsora(2,5dl 1,5%tej+3dl ásványvíz+4 mérőkanál WellMix) ezt fokozatosan ihatja 16-tól 19óráig,a többi lépéstt egészséges ételek fogyasztásával tegye meg.

Tényleg nincs mellette éhség érzet,persze olyan jóllakottsági érzést sem kell várni tőle mint a teli duda.Pont a megfelelő, viszont a pszichés éhezéshez nekünk kell akarat erő.Ez az amikor feszt az evésre koncentrálunk.Ilyenkor ha jól van lakva is az ember addig eszik míg az ujjával eléri.

2011. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!