Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok lefogyni sportolá...

Isten ajándéka kérdése:

Hogyan tudok lefogyni sportolás nélkül és diétázás nélkül?

Figyelt kérdés
A múltkor futottam és elkezdett szúrni a szívem. Ettem gyümölcsöt is, de engem minden hízlal. Le akarok fogyni! Megmértem magam és 72 kiló vagyok.

2015. aug. 3. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
sehogy... egyébként a gyümölcs nem jó választás sok benne a gyümölcscukor
2015. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

semmi sem hízlal. csak az, hogy nem mozogsz. :P

A gyümölcsben meg rohadtul nincs annyi cukor, hogy gondot okozzon.

2015. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Futáson kívül nincs más sport? Amúgy vedd a levegőt megfelelően és nem szúr be.
2015. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cseréld le a gyümölcsöt, kenyeret, cukrot fehérjére. Szóval egyél túrót, tojást, húst zöldség körettel. Ha nasira vágysz, akkor túró édesítővel vagy pár szem mandula, dió, mogyoró. Reggelire mondjuk tojásrántotta uborkával vagy paradicsommal, ebéd grillezett hús párolt répával vagy grillezett cukkinival, vagy zöldbabbal vagy karfiollal. Vacsora sonka, tojás, mozarella. Napi 1-2 teljes kiőrlésű zsemle is belefér. Ha sok fehérjét eszel, nem leszel éhes, ezért ez nem diéta igazán. Futás helyett sétálj napi egy órát vagy heti 1 napot (kirándulás).
2015. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Diéta és sport nélkül? Viccnek szántad a kérdést? Így az életben nem fogsz lefogyni.
2015. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menj úszni, az nem terheli annyira az izületeket sem. Kerüld a szénhidrátot, igyál vizet az üdítők helyett, egyél fehér húsokat, salátát, zőldséget, gyümölcsöt.


Diéta és sport nélkül nem fogsz fogyni.

2015. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sajnos velem is van egy olyan helyzet, hogy szívesen mozognék valamit, de kb csak a futás van ingyen. De nem bírom a gyenge tudőm és az allergiám miatt. És ne mondjátok, hogy egy idő után jobb lesz, mert elkezdeni sem bírom! Már nagyon kicsitől a fulladás szélén vagyok.
2015. aug. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!