Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miert nem tudok jo tempoba...

Miert nem tudok jo tempoba fogyni?

Figyelt kérdés
Marcius ota fogyozom, naponta kocogok 10kmt es szobabicajozom 1orat, probalom azt a 1200kcalt betartani nem eszem se lisztes se cukros eteleket, reggelizni sem szokok csak ebed es vacsi, es azok is hus hussal es zoldseg illetve gyumolcsok sok viz de azota csak 10kgt fogytam, 106kg voltam es most 96kg, masnak hogyan sikerul aza heti egy kg? en tenyleg megdolgoztatom magam naponta, formasodni formasodom de kilok azok alig alig
2015. aug. 3. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért 4 hónap alatt lehet izmot is felszedni, az meg ugye plusz súly. Az is számít, mennyi zsírral indultál, a heti fél kiló nagyon jó eredmény, az egy kiló csak a felső határ.
2015. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, aki maximális igyekezet s nagyobb túlsúly mellett is lassan fogy... Ez ilyen, a fő, hogy fogysz és formásodsz :).
2015. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Csak annyi hogy a gyümölcsöt azt kihagynám a helyedbe.
2015. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
na de a gyumik azok citrom grepfruit ribizli ...ezek a savanykasak keseruk en ezeket szeretem csak..es 106kg voltam a 160cm-hez szoval van itt boven mit leadni, a combjaimon elhiszem h talan lett valami izom mer vekonyabbak es kemenyek, na de a hasam..az loog..:(
2015. aug. 3. 21:10
 5/7 Lipton. ***** válasza:

Csökkents a szénhidrát beviteleden!

Gyümölcsökkel óvatosan, és onnan tűnik el utoljára a zsír ahol a legtöbb van!

És diétában nem nagyon fogsz izmosodni!

De az az 1200 kalória miből tevődik össze?

2015. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek jó gyümölcsök, semmi gond nincs velük, gondolom, nem kilószámra eszed őket.

Has? Én 62 kiló vagyok, kifejezetten hájas hassal, már mindenhonnan lefogytam, de az utolsó kilók itt lapulnak... Kitartás!

2015. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
1200kcal jo hogy nem tonna szamra vasalom a csirkemelleket es a halat..ezeket kombinalom ebedre..sulve fove grillezve..plusz mellé salatak grillezett fott zoldsegek..azt a 1200kcalt nehez tullepni hisz en edzek naponta elegetem ha tullepem, bar szerintem ezek kozt semmi hizlalo nincs, de amugy csaladban soknak van strummaja, lehet nekem is baj van a pajzsmiriggyel..bar dokihoz semmi kedvem menni
2015. aug. 4. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!