Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatnék így le két...

Mennyit fogyhatnék így le két hónap alatt?

Figyelt kérdés
Naponta 2x ennék egy reggeli müzli és egy ebéd 3 előtt.. Utána nem ennék (nekem ez nem kínzás hiszen már csinálom és hozzászoktam) +tornáznék vagy kondiznék heti 2x. Mennyit fogyhatnék így le két hónap alatt? most 49 kg vagyok 40 szeretnék lenni
2015. szept. 1. 18:31
 1/5 csokiálom válasza:

am...igazán írhatnál egy kort....

mert a kor is számít...eléggé sokat !

aztán tudnék válaszolni :/

2015. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
16 :) a csípőmmel nem vagyok elégedett igazából mivel alacsony vagyok 161 cm
2015. szept. 1. 19:20
 3/5 anonim ***** válasza:
A moderátorok nem tudnák törölni az ilyen kérdéséket?
2015. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 161-hez a 49 is majdnem sovány. Ha 40 akarsz lenni élj vízen és salátán, mellette mozogj sokat.
2015. szept. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem írtál a mennyiségekről, fogalmunk sincs, 1000 vagy 2000 kcal...

Nem tudom, van-e felesleged, de elég rossz ötletlen tűnik 40 kilósra fogyni. Ha nincs felesleged, s normális a tested, nehéz lesz és ártani fog.

A reggelidben nem igazán van fehérje, s ez alapján nem nézem ki az ebédedből, hogy mindent beviszel vele, amit kell. Ha már koplalni akarsz, legalább a szükséges mennyiségű fehérjét és a zsírt vidd be, alap.

2015. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!