Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
14eves lány vagyok 160 cm és 65 kiló és ez nem egészgés csakhogy más ételeket nemnagyon tudok enni mert itthol nem tudnak olyat csinálni mert a testvéremnek meg hízni kell már nem eszek annyit mint ezelőtt hanem egy nap egyszer max kétszer és tornázok is tesiórán ami egy héten ötször van és itthol is edzek, csak 3 orakkor szoktam enni mikor hazaerek a suliból vagy még néha 5-6 között de akkor is pár harapasd és nem mindig.Olyan 10-15kilot szeretnék fogyni valaki tippeket tudna mondani??
2015. szept. 20. 13:32
 1/2 Tibor Muhatu válasza:

Igazán segíteni szeretnék. ´


Ami a legnagyobb hiba amit csinálsz az a koplalás !

Itt is olvashatsz róla :

[link]


Ajánlom számold a Kalóriabeviteledet:


www. kaloriaguru.hu


Tanácsom:


- Válogasd meg mit eszel !

Cukrokat, édességeket kerüld, kenyeret, tésztákat..stb

Helyette teljeskiörlésü kenyér, abonet, saláta, fehér húsok..stb

De mivel rávagy utalva anyukádékra ( még ), egyél azt amit adnak, de ne zabáld magad tele, inkább ozd fell több részletbe.

Nem tudom mit engedhetsz meg magadnak, vagy van zsebpénzed vagy Sem.


- Víz fogyasztás !

Gyorsítja szintén az anyagcserét ( mint pl. a gyakori kis adagos étkezés )- Napi 2-2,5 litert igyál meg egyenletesen szétosztva ! Sima vizet természetesen, ne cukros üdítöket.


- Testmozgás

Napi 40 perc Minimum amit magadra kell hogy fordíts ! Ha tetszik ha nem. Arra figyelj hogy a pulzusszámod 120-130 körüli legyen, és ne több. Az hülyeség - minnél jobban izzadsz annál jobban ég a zsírod ! :) 120 Pulzus - 40-50 percen keresztül naponta- plusza a megfelelö étrend.


-Ne sies !


Mindennek idö kell, szóval ne mérd magad minden nap ! HEti-akár 2 heti egyszer !


Sok sikert !


UI: Szivesen segítek bövebben

2015. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ohh köszönöm szépen ezzel is sokat segitettel!😃😃 megropalok majd többet inni de kenyeret eggyaltalan nem eszek se fehéret se barnat,barnat is nagyon ritkan mar, vinszont akkor majd elosztom az ebedemet kettő felé és tesiórán kívül is szoktam tornázni csak tanulás mellett nem mindig van idom
2015. szept. 24. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!