Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek mi vált be étkezéssel,...

Nektek mi vált be étkezéssel, fogyással, gyomorégéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van rajtam körülbelül 5-6kg plusz, fogyni szeretnék. de vmi olyan étrenddel ami egészséges,nem koplalós,zsírszegény mivel a koleszterinem egy kicsit magas, továbbá NEM OKOZ GYOMORÉGÉST, szokott égni a gyomrom és olyan rossz érzés hányingerem van tőle:( van hogy eszek és rá 3órára már morog a hasam h éhes vagyok... van bármi féle diéta ami erre megoldást jelent? ha valakinek bevált egy pontos napi rutin meg tudja velem osztani? baromi hálás lennék, halon kívűl bármit megeszek, persze mozognék is mellette:)

2015. okt. 2. 13:02
 1/3 Toast_with_Eggs válasza:
Egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, teljes kiőrlésű ételeket. Ne számold szigorúan a kalóriákat, viszont becsüld meg, egy idő után magadtól tudni fogod, hogy mennyit lehet megenni belőle. Tervezz meg napi étrendet és ahhoz igazíts! Ha tényleg 5-6 kg, akkor kb. 1200 kcal-t kell enned. Lassan fogyj: heti fél kg-ot, ha ennél több akkor egyél többet, mert jön a jojó effektus!
2015. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor én elkezdtem fogyózni 2-3 óránként ettem keveset 7-10-12-15-18-20 zöldség hús gyümölcs magvak tojás túró joghurt tk szendvics (csak reggel) minden nap kocogtam ameddig bírtam (nem volt sok idő az elején 2 perc után kipurcantam) 2 hónap alatt 6 kilót adtam le
2015. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a tanácsokat!!:)) remélem sikerül elérni az álomalakot
2015. okt. 4. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!