Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam?

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy hogyan kezdjek neki a diétának. 13 éves lány vagyok 165\70. A mozgás az meg van, mindenap van tesink, az 45 perc, és délután, este felé, még a kutyával is megyek majd futni. Az étrendet nem tudom hogy legyen, ebben kérnék segítséget. Előre is köszönöm.



2015. okt. 2. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél sok: zöldség, hús, gyümölcs tojás, túró, magvak, joghurt

Egyél kevés: kenyér,- tészta féle (abból is teljeskiőrlésű) liszt, cukor, olajban sült dolgok, cukros üdítők

Naponta kb 3-4 óránként egyél keveset, igyál sok vizet

2015. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek
2015. okt. 2. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

A fogyáshoz nem elég a sport az étrendedet is gyökeresen meg kell változtatni.Amiket ki kell zárnod az étrendedből:Cukros italok,Chipsek,csokik,kekszek,energia italok és minden bolti méreg.(Persze vannak kivételek a házilag készített dolgok).

Másodszor egyél sok gyümölcsöt,zöldséget,fehér húst.Minden nap egyél leg egyszer főtt ételt,és igyál sok folyadékot.(Én ezt cukrozatlan zöld teával oldom meg illetve vízzel.)És heti leg 3-4x tornáz bármit.

Heti 1kg fogyással lehet számolni bár ez sok mindentől függ.Az első 1-2hét nagyon nehéz.Utána már bele fogsz rázódni és nem lesz nehéz.

Sok sikert kívánok!:)

2015. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó:köszi :)

A chipset,csokit, nem szeretem. Egyedül a cola amit imádok meg a popcorn

2015. okt. 5. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!