Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az a 13 napos fogyókúra?

Milyen az a 13 napos fogyókúra?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 14:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%

Az utolsó napon már fogysz is.

Ugyanis kb. 2 hét kell hogy az IGAZI fogyás elinduljon. Addig cukrot, vizet és izmot fogyasztasz (ebben a sorrendben).

2008. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Na jó,de mégis milyen? Vagyis akárcsak a kérdező én is arra vagyok kíváncsi,hogy hogy kell csinálni,
2008. szept. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Káros.

Nem szabad ilyet csinálni.

2008. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
De könyörgöm milyen magyarázza már el valaki! Hallottam már sok mindent a szakmámból adódóan. De ilyet még nem. tudni szeretném mit tiltok a páciensemnek.
2008. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Kérdező!


Én csináltam egy bizonyos kéthetes diétát egy hónapja, leadtam vele 5 kg-t, nem jött vissza azóta se semmi, nem éheztem, pedig palacsintát, Bounty-t, flekkent is ettem simán. Mellesleg egy orvos ajánlja. Ha érdekel, írj nekem privit, mert levédték a nevét, és nem jelenik meg.

2008. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

Egy újabb dilettáns fogyókúra a sokszáz másik mellett.

Tartós életmódváltás és mozgás nélkül nincs eredményes fogyás, jó egészség.

2008. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Örvendek, hogy le lett pontozva a válaszom. Ezek után a franc fog segíteni. A vicces csak az, hogy az általam említett diétával rengeteg ismerősöm is lefogyott. De aki nem hiszi, meg simeretlenül pocskondiázza, az maradjon is szép kövér, megérdemli.
2008. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Hi! Gondoltam én is írok ha már ennyien ellenzik ezt a fajta fogyókúrát! Az egyik bnőm anuykája orvos és meséltem neki erről a f.kúráról mire ő azt válaszolta, hogy hallott már ennél rosszabb f.kúrákról is és ha valaki annyira szeretné kipróbálni hát tegye. Bár ez is azt mutatja, h. a mai emberek már nem szeretnek annyira sportolni és az étkezésre se figyelnek oda.


Szerinte nincs benne semmi rossz, habár a szervezetet biztos megviseli. Én most fogom elkezdeni holnap vagy holnap után, mindenképpen fogyó holdkor mert az állítólag "segít" ledobálni a felesleges plusszokat.


Ha valaki kipróbálja hát hajrá! Én nem vagyok egy nagy fogyózós típus, pedig nem ártana leadnom valamit. Remélem sikerül betartanom... Szurkoljatok! :)

2008. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 maundrel ***** válasza:

"Kedves Kérdező!


Én csináltam egy bizonyos kéthetes diétát egy hónapja, leadtam vele 5 kg-t, nem jött vissza azóta se semmi, nem éheztem, pedig palacsintát, Bounty-t, flekkent is ettem simán. Mellesleg egy orvos ajánlja. Ha érdekel, írj nekem privit, mert levédték a nevét, és nem jelenik meg."


Szia! Engem érdekelne ez a fogyókúra amit te csináltál. Ha elküldenéd nekem a "mintaétrendet", azt megköszönném.

szudaragi@vipmail.hu. Köszi szépen : Ági

2009. ápr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2009. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!