Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt lehetséges...

6 hónap alatt lehetséges leadni 18-20 kg-ot? (Tobbi lent. )

Figyelt kérdés

7 ès fèl hónap múlva ballagok!

Már megvan a ruhám de szörnyen nèzek ki benne a 20 kiló felesleg miatt!

164 cm vagyok ès 90 kg!

Hètfőtől kezdenem a dietat es a tornat!

Reggelire gabonapelyhet vagy jughurtot vagy esetleg abonettet ennek! A suliba tizoraira salatat fogok vinni almaval vagy abonettet!

Delutan mikor hazaerek azt ennek ami eppen van de kissebb adagot!

Este pedig abonett vagy joghurt!

Emellett persze van napi 1 tesi ora!

Suliba biciklivel megyek (5-10 perc mire beerek!) De itthon pedig heti 3-szor 30 perces kardiót csinálnèk!

Így sikerülhet az a 20 kilo minusz?



2015. nov. 1. 07:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. Könnyen le tudod adni. Az esküvőmre három hónap alatt 20kg-ot adtam le a 90 napos diétával. Ezt azért nem javaslom neked, mert pont délelőtt kellene gyümölccsel kibírnod, vagy ne adj isten gyümölcsnap aznapra esne amikor szellemileg nagyon ott kell lenni a suliban, például dogáknál. A barátnőm paleoval 18 kg-ot adott le négy hónap alatt. Husi+ zöldség volt az ennivalója, Időnként paleos kenyeret, édességet készített magának. Azóta is tartja a súlyát.
2015. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Étrend az elsö aztán sulyzos edzés utána mindenap 1óra aerob

sargakapszula.hu

2015. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor megfelelő kitartással megcsinálom!

A kardiót pedig hètvègèn nem is egyedül fogom csinálni mert a hugom is beáll majd azèrt hogy legyen mèg egy kis motivációm! :)

Köszönöm szèpen! :)

2015. nov. 1. 08:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez fura, muiért 20 kilóval vékonyabbra csinálták a ruhádat? Vagy hirtelen híztál meg?

De ez mindegy, fogynod kell, ez egyértelmű.


Nagyon hervasztó étrendet írtál, talán ne szénhidráton akarj élni, pont az kell a testnek legkevésbé (nem esszenciális tápanyag, a fehérje és a zsír pedig igen). A kisebb adag "ami éppen van" nem tuti, hogy fedezni fogja az egész napi fehérjeigényedet s amúgyis, ha már nem napi egyszer eszel, akkor oszd el...


A fogyási célod ésszerű, odáig is eljutottál, hogy étrend és mozgás, csak az étrendet kell javítanod. Tápanyagdúsabb ételeket egyél, ne ilyen kis semmi szénhidrátbombácskákat, ezekhez bitang jó ebéd kell, hogy kiegyensúlyozzák.

2015. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nekem sokszor van az abonett, és amugy ilyen étrendtol erod nem lesz suliba jarni nem h edzeni..inkabb vettel volna nagyobb konfekcios ruhat mint, h kisebb meretbe preselted bele magad..de motivacionak talan jo lesz. en ajanlom h rendesen etkezz, csak keveset és probalj a feherjere koncentralni, tehat foleg husokra azokat zoldsegekkel enni..
2015. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ahogy már más is írta, kissé kevésnek tűnik és eléggé egyoldalú.
2015. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oke koszonom! Az etrenden javitok meg egy kicsit! A ruhat meg anyum latta meg a boltban es nem volt szive otthagyni! Gondolta hogy tetszeni fog nekem es hogy jo motivacio lehetne a fogyashoz! En is beleszerettem a ruhaba mert tok jo! Mar nyaron csinaltam a tornat meg a dietat is csak muszaly volt abbahagynom!! Sajnos..

De most megint elkezdem es menni fog! Erzem!

Megegyszer koszke!

2015. nov. 1. 21:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Kitartas, siman lehetseges. 10kg-t leadtam olyan fel ev alatt, de rajtam kevesebb volt a felesleg es elmeletileg akin tobb van, arrol eloszor konnyebben megy le, nagyobb mennyiseg,

Viszont tenyleg elengedhetetlen a minosegi, valtozatos etrend!

Napi 5x keveset erdemes enni, reggelire valami tojasetel, zabpehely zabkasanak megcsinalva vagy natur zab elkeverve natur joghurttal, gyumolcsokkel, magvakkal. Mehet esetleg szendvics is teljes kiorlesu kenyerbol, csirkemellsonkaval, sovany sajttal es zoldsegekkel. Ha lehet, ne nagyon kenj ra zsiradekot, en cottage cheeset (sovany turo jellegu, aldiban vettem) kentem ra tobbszor, azzal nagyon finom vaj helyett. Esetleg keves olivaolaj vagy vannak finom zoldsegkremek pl. Padlizsankrem.

Tizoraira valami gyumolcs (ne banan es szolo, hanem valami kevesbe cukros) pl. Alma, korte, bogyos gyumolcsok

Ebed a legjobb ha valami hus, csirke, pulyka vagy hal zoldsegekkel es keves! pl. Barna rizzsel, de ezt elhagyhatod, a legjobb, ha csak zoldsegekkel eszed. De rengetegfele alacsonyabb szenhidrattartalmu ebed-vacsora variacio van, pl. Rantotta, salatak, csoben sult zoldsegek, daralt hussal toltott zoldsegek, nagyon monotonnak hangzik, de rengetegfele etelt el tudsz kesziteni. En sokszor hasznalok maglisztet (fokent mandulalisztet) es csinaltam mar belole palacsintat (de azt inkabb reggelre ajanlom) de pl. Fozelekek suritesehez is jo az ilyesmi sima liszt helyett.


Ne igyal cukros cuccokat, alkoholt is mersekeld, max neha szaraz bor. Igyal naponta filteres zold teat, sok vizet! Ha edesiteni akarsz, ajanlom a xilitet (nyirfacukor) vagy az eritritet. Termeszetes edesitoszerek es jo izuk van.


Amikor van lehetoseged, mozogj. Nekem a kardio sokat segitett. Jarj el olyan edzesre, ahol motivalnak arra, hogy csinald. Mert pl. Nekem az sosem mukodott, hogy csak ugy elmenjek futni. Kellett a motivacio. Egyebkent az etrend befolyasolja leginkabb a fogyasodat.


Kitartas!

2015. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen nagyon sokat segítettèl!! ;-)
2015. nov. 2. 16:41
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem az étel hiánya fogyaszt.lassan 5honapja szinte semmit nem eszem(szerelmi bánat).állomunkát végezek.mégis pár kilo ment le
2015. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!