Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Üdv! Jelenleg 186 cm magas...

Üdv! Jelenleg 186 cm magas vagyok, s 90 kg. Szerintem kicsit sok, egy jó 10 kg-tól szeretnék megszabadulni. Hogyan kezdjek hozzá? (18/F)

Figyelt kérdés

Olvasgattam mindenféle módszert, de: a futás nem fog összejönni, 6-ig dekkolok a suliban, az kilőve. Olyanok is, hogy vegyél ilyen, meg olyan olajat, süss abban, 300 ml 2.000 forint. Ilyen baromságok nem kellenek. És azért éhen se szeretnék halni. Szóval milyen tippeket tudnátok ajánlani?

Előre is köszönöm.



2015. nov. 8. 23:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#6: Havi 25-30 ezerbe nem fér bele a 2000ft/300ml zsír vagy csak áldozatokkal... Lehet, hogy te heti egy dekát használsz el belőle, akkor tényleg kb. mindegy az ár (bár hogy feleslegesen miért vennénk aranyárban zsírt, azt nem értem, én dúsgazdagon se tenném), de van, aki havi jópár liter zsírt használ. Miért ne sajálna ennyi pénzt pár falat zsírra? Ez normális. Az csak zsír, arra van, hogy legyen valami nem egészségtelen cucc a zöldség alatt, az ember inkább valami ízletes és tápanyagdúsabb ételre költsön. A zsír is fontos, de nem kell belőle sok, azon felül inkább csak energiának tekintem. Ahhoz nem kell luxusolaj.
2015. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Tyűűűűű, hát ez nem semmi volt!!! "a test élelmi szénhidrátigénye is nulla" Ezt hogy?. A szőlőcukor, ami a sejtek "űzemanyaga", nélkűlözhetetlen energiaforrás, az mi ha nem szenhidrat. Tudom, tudom hogy ha csak feherjet eszel(azt hiszed, hogy azt) akkor sem halsz éhen. Igen, csak a húsban is van szénhidrát, nem is kevés. Glikogén az izmokban raktározodo szénhidrát.

"Azt írtam, hogy CSAK mert megteszi, amiket írsz, nem tuti, hogy bármit is fogy."


Én nem mondtam semmire, hogy tuti. Egy fiatal sracrol van itt szó, szerintem apro valtozasokra is jol fog reagalni a szervezete (fogyni). Én meg írtam kommentet, mert ugy gondoltam az eredmenyem felhatalmaz erre.


Gondolom, nagyon belemerültél a témába, hogy még a répára is ovatosan nezel, énis amugy de csak a sajatomra:D


Egyébként visszatérve, a keves szenhidrat lelassitja az anyagcserét, én tapasztaltam, meg olvastam is rola, de lehet rosszul tapasztaltam es rosszul is olvastam? lehet.


De mindegy is, a lenyeg h mindenki talalja meg a modszert amivel tud eredmenyt elerni.

2015. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!