Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hónapja kezdtem el diétázn...

Két hónapja kezdtem el diétázni és guggolni súlyzóval, látszik valami változás? (kép)

Figyelt kérdés

Genetikai okokból sajnos lapos a popsim, elkezdtem rá edzeni személyi edzővel. Később mindenképp implantátumot tetetek bele, félek a fájdalomtól azért halogatom még. Vega vagyok, de próbálok sok fehérjét enni, de a jó éttermeknek nem tudok ellenállni.


[link]


2016. ápr. 30. 21:47
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

20-30 tojástól elhánynám magam. Jen sokat sportol, neki hyaluron??? Nekem a szám az. Van rá bizonyíték vagy csak pletyka?


De tisztában vagy azzal, hogy később nem fogok tudni ennyit edzeni és alapból rossz a genetikám (lásd az első képen). Egyszer úgyis meg kell műtenem, lehet 40 évesen lehet felette, nekem egyszerűbb lenni nem edzeni ennyit és megműttetni.

2016. máj. 14. 22:09
 12/19 anonim ***** válasza:

40-50 évesen implantátummal vagy anélkül se leszel olyan bomba mint egy 20 éves. Viszont még 30 évig ülhetsz két darab műanyagon.

2 hónap alatt ennyit javult a feneked pénzkidobás az implantátum, mert jól kigömbölyödött.

2016. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Itt senki nem fogja fel amit írok. És ha nekem jobb ha nem kell ennyit edzenem, mert megoldom implantátummal? Piti pénzből megvan, kb 800.000ért kaptam ajánlatot. Nem élvezem az összes edzést, és ha meg lehet oldani könnyebben akkor mire várjak?
2016. máj. 14. 23:20
 14/19 anonim ***** válasza:

Selteren egy kicsit is hozzáértő azonnal látja,hogy nem reális.

Mert nincs olyan,hogy valakinek csak a farizomzata fejlődik az edzéstől,a combja vádlija meg ugyanolyan pipaszár marad mint előtte.


Azt meg elfelejted,hogy a farizom az csak egy dolog,de hangsúlyossá a vékony derék teszi az egészet.

Ezért egy közepesen jó popó,de zsírmentes derék az simán lehet 10 pontos csaj.

De egy atom kerek popós,viszont úszógumis vagy genetikailag vastag derekú csaj az soha nem lesz az.

És akkor mi lesz a következő zsírleszívás?


A könnyebb módszer meg már le lett írva.

A farizomzat agy izom kapcsolatának kialakítása.

A 8 kilót meg eldrogozhatod.

2016. máj. 15. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nézd meg Bodó Dórit, ismertem akkor is amikor nagyon vékony volt. Azzal amit írtál inkább csak a szilikonra buzdítasz, 1cm-rel sem akarok vastagabb combokat, minél vékonyabb annál jobb. Eldrogozni? És te adsz tanácsokat? Akkor veszek inkább 2db cipőt belőle. Zsírleszívásra sosem mennék, mert tudom, hogy iszonyatosan fáj. A mellimplantátummal is megszenvedtem.
2016. máj. 15. 06:55
 16/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, műttesd meg a tested minden porcikáját, nehogy véletlenül maradjon rajtad vmi természetes!

Így legalább mi, a természetességhez ragaszkodó nők, jókat tudunk röhögni a magadfajtákon...

2016. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Ne mondd meg mit tegyek. De érzem az iróniát.


Lehet természetes hatásúra csinálni. Érdekes megkérdezték 90%ban a férfiak akikkel voltam, hogy igazi-e a cicim, mert annak néz ki :)


Téged is megnéznélek, a kérdésre nem válaszolsz, de támadsz, gondolom keresel kb 300e ft-ot, Az ilyen prolik pofáznak.

2016. máj. 15. 09:05
 18/19 anonim ***** válasza:

Igen kérdező, hiszen a magadfajtáknak csak az számít, ki hogy néz ki és mennyit keres!

Csak tudnám, hogy akkor miért a gyk-n kérdezősködsz, tudod ide csak a prolik járnak, meg az önbizalomhiányos kamuzók...

Én az előbbi vagyok, hiszen 4-en élünk szaros 6-800e Ft-ból, vállalom, de te?

2016. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Én is egy egyszerű ember vagyok, aki szeret megmondani. Nem csak az számít de fontos az is. Én is vállalom, de tudod ennek semmi köze s kérdéshez, dicsekedni sem akarok.
2016. máj. 15. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!