Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb hány kalória lesz a mai napom?

Kb hány kalória lesz a mai napom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy pontos mértékegységek kellenének de nem tudok mivel mérni.

Csak nagyjából aki jártas ebben.


Reggeli: 2 szelet fehér kenyér, vajkrémmel, 2-2 szelet toast sonkával, 1 paradicsom, 1,5 deci tej


Ebéd: 2 merőkanálnyi köménymagleves 10 szem levesgyönggyel, 1 adag rakott karfiol


Vacsora: 2 főtt tojás, 10 dkg trappista sajt, 10 dkg csirkemellsonka, 1,5 deci tej, paradicsom, paprika, uborka


Ja és ha lehet külön külön is kíváncsi lennék az étkezések kcal-jára.

2800 a napi keretem


2016. máj. 4. 08:22
 1/4 anonim válasza:

Szia, én sem vagyok egy nagy kaloria számoló guru, de van egy oldal ahol naplozhatod hogy mit ettél. Számolja helyetted a kalóriákat,szerintem elég hasznos. Én is kalóriadeficittel szeretnék fogyni (rendszeres mozgás mellett) és szerintem ez a cucc elég fontos hozzá.

Itt a link: [link]

2016. máj. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kenyeret vághatod millió féleképp, honnan tudnánk, hogy nálad 1 szelet mekkora, mennyi vajkrémet kensz, milyen sonkával eszed a toastot, hány százalékos tejet iszol.


Mennyi neked egy merőkanál, hogy van elkészítve a leves, a rakott karfiol...


Ezt így még kábé se lehet megmondani, de a 2800-at szerintem nem léped át.

2016. máj. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
ezzel nem léped át a 2800-at.kb 2000 körül van,adagoktól függ
2016. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Már leírták, hogy nem tudhatjuk (amúgy még a tojások mérete se mindegy), de így olvasva nem tűnik nagyon soknak, tuti nincs 2800, hacsak nem főztök zsírosabban s nagyobbak az adagok, mint nálam, ami azért szép teljesítmény lenne.


Ha érdekel a kcal, mérj grammra mindent és számolj, máshogy nem fog menni.

2016. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!