Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózás közben mennyire...

Fogyózás közben mennyire rossz, ha virslit reggelizek?

Figyelt kérdés
Tudom, semmi jó tápanyag nincs benne és nem is laktató, de imádom. Reggelire 2 db virslit szoktam enni zöldségekkel, semmi kenyérrel. Mennyire ronthat ez bele a fogyókúrába? Nagyon egészségtelen? Nem minden nap , de heti 3x azért ezt szoktam.
2016. máj. 4. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Láttad már hogy készül a virsli?
2016. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem rontja el, hiszen az egész napi étkezés számít, hogy még mit eszel, mennyi kalória lesz.

De az nem jó, ha minden nap ezt eszed reggelire. Mert nem változatos és nem is olyan jó étel, hogy minden nap egyed. Én is szeretem, szoktam is enni, max. havonta egyszer, mert eszem mást is, amiket szeretek.

2016. máj. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaj, most látom, hogy nem minden reggel, de heti 3x eszed. Az is sok!
2016. máj. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De, van benne tápanyag, csak nem sok, illetve ez virslifüggő, nem mindegyik ipari hulladék, csak a legtöbb, amennyire tudom.


A fogyást önmagában nem zavarjam, de jobb, ha rendes ételeket eszel. Én az egészségtelen s számomra előnytelen cuccok zömét igen könnyen elhagytam, mivel az egészségesebb, jó ételek is igen finomak, nekem többnyire jobban is ízlenek, mint a másik csoport... De vagyok is olyan egészségtudatos, hogy amit rossznak ítélek meg, azt nem eszem heti egyszer sem (max. ritkábban, ha nagyon csábító, de az sem betervezve, csak úgy sikerül. gyarló az ember, no. de itt is van határ, amit TÉNYLEG rossznak tartok vagy etikátlannak, azt nem eszem meg, maximum éhhalál környékén).

2016. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg az összetételüket, hogy ki tudd választani, ami valóban húskészítmény.
2016. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a német, sajátmárkás virsliket az Aldiban, Lidlben, ha már "függő" vagy, akkor legalább a legjobb minőséget keresd. Bár nem esküdnék meg, hogy Magyarországra is ugyanazt szállítják, Németországban mindenesetre meglepően húsízűek a virsli-kolbász készítmények is.
2016. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!