Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van bárkinek tényleges tapaszt...

Van bárkinek tényleges tapasztalata az XLS-Medical nevű csodaszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy tényleg olyan hatékony-e mint a reklámok mondják, sajnos nem vagyok olyan anyagi helyzetben, hogy csak úgy kidobjak 15 ezer forintot egy doboz szerre, ezért összegyűjtöm a rávalót, ha megerősítetek benne, hogy lehet vele eredményeket elérni. Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. máj. 5. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nagyon sok ismerősöm szed különböző fogyókúrás bogyókat, aztán nem értik miért én vagyok az egyetlen közülük, aki vékony/sportos testtel rendelkezik. Talán azért, mert a normális kaját és sportot nem lehet kiváltani?
2016. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez az egyetlen olyan szer ami a bevitt zsírt köti meg és nem engedi felszívódni, nincs másik ilyen, ez innováció.
2016. máj. 5. 12:47
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

rengeteg ilyen van, itt van kapásból vagy 20 féle


[link]


Amúgy meg nagyon fäsza, hogy megköti mind azt a kb 500 kclt amit bevisz egy átlag ember zsírból, csak ott van még a maradék 1500-2000 kcal szénhidrát, ami ugyanúgy hízást okoz. Persze szard le a zsírokat, végülis csak a vitaminok oldódnak benne, amitől nem döglessz meg.

2016. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
35%
A zsír nem hízlal bizonyított tény. A szénhidrát viszont nagyon is. Ezek a bogyók akkor érnek valamit ha mozogsz közbe tehát tornázol. Akkor már mindegy ha nem szedsz semmit. Ezt nem szedtem de mást igen és egyik sem jó. Mozogj sokat és táplálkozz egészségesen. Ha fogyni akarsz ne egyél kenyeret meg péksüti féléket.
2016. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

"A zsír nem hízlal bizonyított tény."


Már hogyne hizlalna, ha többet viszel be belőle, mint amennyire a szervezetednek szüksége van. S ez annyira tudományos, hogy pár éve már azonosították is azt az allélváltozatot, ami növeli a zsír miatti hízékonyságot.

2016. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TrollMan72 válasza:
28%
Bármire képes vagy, csak meg ne kelljen mozdulni. Még ilyen sz@rokat is beszednél. Mozogj, nem zabálj és nem leszel dagadt.
2017. jan. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Húú de okos itt mindenki. Nem ez volt a kèrdès hogy mit csináljon ès mit ne!!! Ha nem tudsz a kèrdèssel kapcsolatban válaszolni mièrt kell belepofázni???
2017. ápr. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nos, először is örülök, hogy az alapból vékony emberek olyan szépen tudnak leszólni mindenkit. Másodszor, én most kezdtem az xl-s medical strenghtet szesni, eddig fel jött 3 kiló :D jah és a rosszindulatúaknak mondom, nem eazek sem lisztet, sem túl zsíros kaját, nem azt mondom, hogy csirkemellen élek, de sokat sem eszek, amikor időm tartja, mozgok, suliban tornatagozatos voltam, akkor sem voltam vékony és akkor is azok szóltak be, akik meg se mozdultak. Valamiért csak gyűlnek rám a kilók és egyik orvos sem tud rá magyarázatot, mert tökéletes a testzsír indexem, és jó a pajzsmirigyem, így igen, én mindent kipróbálok, remélhetőleg ez segíteni fog :) (fő az optimizmus)
2019. júl. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!