Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye így nem fogok hízni? (lent)

Ugye így nem fogok hízni? (lent)

Figyelt kérdés
Általában koplalok, egy nap egyszer eszem,hajnalban vagy van, hogy kétszer (hajnalban és reggel). De mivel se cukrot se lisztet nem eszem,elég egyoldaluan táplálkozom(szinte csak salátákon,joghurton es kávén élek) van,hogy már annyira szedülök és nincs eröm,kiéheztetem magam,akkor nagyon sokat eszem egy nap,(természetesen cukrot es lisztes ételt ekkor sem eszem es delelőtt befejezem az utolso etkezest) de ki is üritem szerencsere még aznap. Az lenne a kerdesem,hogy akkor igy nem fog rámrakódni, ugye,mivel ilyenkor egy nap többször is nagywc-zek?

2016. máj. 23. 20:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hízni nem fogsz, csak a szervezeted megy tropára, te meg a kórházba....
2016. máj. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De akkor se,ha szerintem bőven több, mint 2000kaloriát eszem?
2016. máj. 23. 20:57
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana felkeresned egy pszichológust! A fogyás-hízás részére most kár is kitérni.
2016. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
De igen hízni fogsz. Ha keveset eszel akkor az anyagcseréd teljesen belassul hát még ha nem normális kaját eszel akkor örülj hogy nem mész tönkre 1 hónap után. A szervezeted kiéhezteted az izmod leépül a zsír fent marad és akárhányszor kalória pluszba kerülsz akkor bizony zsírosodni fogsz. Márpedig életed végéig nem élhetsz így mert szerintem meghalnál. Egyél normálisan zöldségeket és sovány húsokat számodra megfelelő mennyiségben. Nem értem az ilyen koplalós ostoba embereknek mi a logikájuk vagy hogy most ezzel egyáltalán mit is akarnak elérni. Mert ha az a célod hogy tönkre vágd magad és külsőleg úgy nézz ki mint egy szennyesbe dobott lyukas zokni akkor jó úton haladsz.
2016. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
olyan sok irgalmatlanul buta ember van ebben a topikban hogy legszívesebben én feküdnék be a kórházba egy agymosásra hogy ezt a sok sza.rt amit itt olvasok elfelejtsem. ahelyett hogy egészséges életmódot követnél haladsz a betegségek felé és az ellenkezőjét éred el. taps
2016. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Zöldséget azt eszem,rengeteget,szinte csak azt. Azert eszem igy,mert sokat eszem hajnalba,mivel nagyon éhes vagyok es utána mar nem engedem meg magamnak,hogy egyek,mert vűntudatom lenne. De egyszerüen nem tudok egyszerre kisadagokat enni:/ addig tör a nyavalya,amig nem érzem a jollakottságot:( később ezért bem is kezdek inkabb neki enni,mert tudom,h ugy se allnék le két falat utan
2016. máj. 23. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:
sajnállak komolyan... válts már normális étrendre!!
2016. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Mondom,hogy pszichológus!

Ember! Az evés avagy a táplálkozás célja (ahogy a neve is mutatja) a test táplálása. Ha nem eszel megfelelően, beteg leszel, rosszabb esetben meghalsz.

2016. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Klinikai eset, féllábbal a sírban vagy.
2016. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Sok ember hagyja ki a cukrot és a lisztet, de ettől miért táplálkozna egyoldalúan, azt nem értem. Nemcsak saláta és joghurt marad, hanem kismillió étel, mindent be tudsz vinni, amit kell, a cukor és liszt igazán nem kell.


A nagywc-k száma és a hízás nem függ össze.


A hozzáállásod borzalmas, ahogy az étrended is. A csak délelőtti evéssel még nem lenne baj, ez a legszokatlanabb időszakos böjt, de ugyanúgy jó, mint a csak délutáni vagy csak esti evés, amennyiben az adott emberhez az passzol. De bűntudat meg ilyenek... Ezek vészjelek, nagyon beteg gondolkodás :(

Főleg, ha tényleg alig eszel. Mert ha minden hajnalban vagy délelőtt megennéd a 2000 kcalt megfelelő összetételben s elégedett, jóllakott, működőképes lennél hízási félelmek nélkül, még jól is nézhetne ki a dolog.


2000 kcal nem nagyon sok, ha esetleg erre gondoltál, az egy normális nap egy normális embernek, természetesen lehet, hogy te kisebb vagy és elrontottad az anyagcserédet és sokkal kevesebb kell. De sok koplaló nap után egy ilyen, az még mindig deficit lehet, de nem a kalóriaegyenleg az érdekes, ha épp tönkreteszed magad, hanem az egészséged.

2016. máj. 24. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!