Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye így nem fogok hízni? (lent)

Ugye így nem fogok hízni? (lent)

Figyelt kérdés
Általában koplalok, egy nap egyszer eszem,hajnalban vagy van, hogy kétszer (hajnalban és reggel). De mivel se cukrot se lisztet nem eszem,elég egyoldaluan táplálkozom(szinte csak salátákon,joghurton es kávén élek) van,hogy már annyira szedülök és nincs eröm,kiéheztetem magam,akkor nagyon sokat eszem egy nap,(természetesen cukrot es lisztes ételt ekkor sem eszem es delelőtt befejezem az utolso etkezest) de ki is üritem szerencsere még aznap. Az lenne a kerdesem,hogy akkor igy nem fog rámrakódni, ugye,mivel ilyenkor egy nap többször is nagywc-zek?

2016. máj. 23. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Most azt állítod, hogy napi 1, max 2 étkezéssel reggel zöldségből beviszel 2000 kcalt? :D
2016. máj. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Előző, én is így értelmeztem először, de aztán úgy gondoltam, hogy az evős, nemcsak zöldséges napjain csinálja ezt. Kiéheztetés és szédülés keveseknél áll elő 2000 kcal után.

Amúgy megoldható zöldségből is, csak nagyon nehéz, nem akárkinek a gyomrába fér bele sok kiló zöldség :D Maximum sütőtökből vagy zöldborsóból tudnám bevállalni a 2000 kcalt két étkezésre, az nem olyan sok és mennyiségben szeretem őket. Egyben is lehet, hogy menne, de lehet, hogy nem lennék friss és üde utána. Ki kéne próbálni zöldborsóval, finom nap lenne :) Egy kilóról tudom, hogy nagyon kevés, több sajnos még sosem jutott nekem.

2016. máj. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jo kaloriaszamolasból. De van amikor nagyon sok naturjoghurtot eszek meg egyszerre,sok keserükakaoporral vagy sok kavét(tejjel) vagy turót és ebből kijöhet a 2000kaloria.
2016. máj. 24. 17:26
 14/16 anonim ***** válasza:
nem nagyon megy ez a diéta dolog neked szerintem. ha fogyni akarsz neked szakember kell
2016. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 donop válasza:
Figyelj, mindenképpen fordulj szakemberhez (orvoshoz, vagy pszichológushoz), vagy egy barátodhoz, akiben megbízol, és tapasztaltabb nálad/felnézel rá! Amit leírtál, abból egyértelműen látszik, hogy valami lelki problémád is van az evéssel kapcsolatban. Ennek mindenképpen utána kellene járnod.
2016. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azert eszek ejjel,mert akkor nem lát senki. Nem tudok mások előtt enni. Akkor inkább nem eszek.
2016. jún. 13. 07:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!