Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízni fogok, ha hajnalban...

Hízni fogok, ha hajnalban (1-3órakor) szoktam enni?

Figyelt kérdés
Van,hogy egy nap csak akkor eszem(utána mündig úgrálűk kicsit és csak utána fekszem vissza aludni),vagy még utána egyszer,kb 9ora körül reggel. Tudni kell,hogy se cukrot,se lisztet,se zsirosat nem eszem,zöldséget,naturjoghurtot meg kavén élek szinte csak.( Sokszor szedülök,de nem merek enni később már,mert tudom,hogy nem állnék meg egy falatnál es bűntudatom lenne),mert ezekből sokat eszek,ettől hízhatok?

2016. máj. 25. 19:18
 1/5 crudy ***** válasza:
agyhalott vagy. de nem
2016. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem ezen múlik, inkább a napi összbevitelen, bár rögtön utána aludni nem a legszerencsésebb. Attól még a semmiből nem lesz energia s lehet fogyni is vele.


Egészen más miatt kéne aggódnod. Még csak nem is a fekvés előtti evés, miért is jegyeztem meg, amikor itt nagyobb bajok vannak.

Koplaltatod magad, alig eszel valamit, hogy jön ide a bűntudat, könyörgöm?! Bűntudatod van, ha nem ölöd magad módszeresen s nem bomlik el napi sok dekagramm izmod? Nem vagy normális, ha így gondolod. Neked segítség kell. S étel, sok, sok étel, zsír, fehérje, energia! Mindannyiunknak kell, rendszeresen, lehetőleg mindennap.

2016. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Éjszaka eszel és utána még ugrálsz is? :O

Az éjszaka alvásra való, nem evésre és pláne nem testedzésre...

Napközben egyél rendesen, minimum 10 dkg állati fehérje, némi zsír (nem olaj) és jelenlegi állapotodban vitaminok, nyomelemek rendezhetik az állapotodat. Térj észhez, mielőtt teljesen tönkrevágod magad!

2016. máj. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

NEm fogsz hízni ha este is eszel, vagy hajnalban, de felesleges és egészségtelen. LEfekvés előtt lassan felszívódó szénhidrátot érdemes bevinni, pl zabpelyhet.


Sosem tudtam betartani az este 6 után ne együnk dolgot, szerintem hülyeség és csak annak való aki képtelen tenni az egészségéért és nem képes sportolni, mert az ideje nem engedi, vagy mert lusta.

2016. jún. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nincs szükséged állati fehérjére
2017. máj. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!