Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 10-20 kg hat...

Hogyan fogyjak 10-20 kg hat hónapon belül?

Figyelt kérdés

Reális lenne ennyi fogyás ennyi idő alatt?

Hogyan kezdjek neki?

23/N

157 CM ÉS 83 kg.


2016. máj. 30. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Táplálkozás gyanánt a fentebb belinkeltet ajánlom.

Mozgásnak un. aerob edzés (alacsony intenzitású kerékpározás, intenzív gyaloglás stb. min. 40 perc). Plusz valamilyen torna (Pl. Péntek Enikő zóna light), esetleg súlyzós edzés.

2016. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A ketogen dieta sok embernek segitett, de nem mindenkinel müködik. En pl. undorodom mindentöl ami kicsit is zsiros, ellenben nem tudok lemondani a ch-rol.

Szoval, ha esetleg nem az a neked valo, akkor meg ott a 160g-os ch dieta, vagy a makrok alapjan kiszamolt etrend ( en ennek a hove vagyok).

Olvasd at melyiket erzed magahoz közelebb allonak. A lenyeg eletmodvaltas, mozgas, dieta.

2016. máj. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Érdekes link, elég sok ponton nem értek vele egyet, a világ azért kicsit bonyolultabb, a százalékozás pedig főleg hibás elképzelés, no mindegy.

Infók híján, alapból azért nem a ketogént kellene ajánlani, s akkor is inkább egy jobb cikkel, ami rámutat arra, hogy mire kell figyeljünk, hogy ne haljunk kicsit bele az elején.


A másodikkal vagyok, van, aki soha nem tudná megszokni a ketogént s végig szenvedne, éhezne meg ilyenek. Ugyanúgy hibás ketogént ajánlani mindenkinek, mint szénhidrátdús vegán étrendet...


Kérdező, semmit nem tudunk arról, hogy milyen étkezés jó neked. Lehet, hogy te sem, de azért van rá esély, hogy mégis. Sokféleképpen lehet fogyni, csak kalóriadeficit kell és sokféleképpen lehet egészségesen fogyni, megfelelő tápanyagbevitel kell s azért jobb, ha a számodra megfelelő stílust alkalmazod. Pl. ha tudod, hogy nincs az az isten, hogy te napi 100 gramm zsír alá menj, akkor valami szénhidrátszegény zsírdúsat, ha viszont vettél egy gyümölcsökkel teli kertet nagy gyümölcsrajongóként s eddig zöldségételeken éltél, akkor talán más utat célszerű követned. Nekem a kettő egyszerre van meg, néha nem irigylem magam. Bár ismerek olyat, akinek sok zsír ÉS sok szénhidrát kell.


A legegyszerűbb a jelen étrendedből kiindulni s a rossz elemeket lecserélni vagy kihagyni. Sokaknak nem fekszik a drasztikus váltás.

Ha valamit egészségtelennek tartasz, azt is jó lehet elhagyni (főleg, ha tényleg az), az egészségtudatosság amúgyis sokat segít a csábítások kezelésében.

2016. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne is álmodj róla. Főleg ha fogyókúrában gondolkodsz, nem sportban. Felkeresed a konditermet, mellé HCA zsírégető kapszula, és kevesebb zaba meg ivászat.
2016. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 15 kilót fogytam 4 és fél hónap alatt.

Heti 5x 1-1.5 óra edzés,lemondtam a kenyérről és a fehér lisztes kajákról,napi 3 liter víz.

2016. máj. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kcal számolás. 1000-1200 kcal/nap + 1 óra sport hetente 2-3-4 alkalommal (gyors séta is jó ha a futás nagyon nem megy). Szerintem reális.
2016. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyakorlatilag ugyanezekkel az adatokkal rendelkeztem januárban (25/N 157cm 80 kg) most 64 kg vagyok. Semmi drasztikus dolgot nem csináltam. Arra figyeltem hogy 1400 kcl fölé ne menjek, cukrot lecseréltem nyírfacukorra a lisztet, meg zabhelylisztre, és a fehérjeport illetve a chia magot beiktattam a napomba, ennyi. Max napi 10-20 percet tornáztam otthon.
2016. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!