Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FONTOS! Milyen fogyókúrát...

FONTOS! Milyen fogyókúrát tudtok ajánlani egy 12 éves lánynak (nincs rajtam óriási súlyfelesleg kb.5 kiló) ami tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami hosszantartó de normális és nem önsanyargatós. Azt szeretné jelezni ,hogy heti 5-6 napot sportolok. Az szeretném kérdezni még,hogy milyen pecsgőtablettát igyak? Nem hülye és idióta válaszokat szeretnék hanem értelmeseket! 12/M-L

2016. jún. 30. 20:58
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Én nem vagyok biológus, sem orvos, de szerintem az ésszerű, és logikus, hogyha reggel eszel, akkor a reggel bevitt kalóriát az egész napos mozgással,edzéssel égeted.Ha este eszel, akkor nem égetsz kalóriát. Igen, tudom, hogy alvás közben is égetünk kalóriát, de minimálisat. És nem, nem tudom ,,észérvvel'' alátámasztani, de nekem ez a fajta ,,fogyókúra'' bevált, így fogytam, hogy hat után nem ettem. És igen, nem fogok minden orvos minden magyarázatának utánanèzni, nem fogok minden egyes magyarázatot megkérdőjelezni, de nem csak egy orvostól hallottam ezt, akárhány szakembert megkèrdeztem erről, ezt javasolták. Egyébként, Te szakember vagy??? 😊
2016. júl. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakember, de az a gond hogy megint nem tudományosan közelíted meg hanem a te ésszerű elképzelésed szerint, az össze bevitel számít, az hogy több kalóriát viszel égetsz-e el mint amennyit beviszel, akkor fogysz, nem akkor ha reggel viszed be és nem este, és persze lehet sokféleképp fogyni, de nem mindegy hogy mennyi izmot és zsírt veszítesz a fogyásba...az ételek zsírrá alakulása elsősorban a megemelkedett inzulinszint miatt van, és mivel reggel a legmagasabb kajabevitelnél az a legrosszabb időpont az evésre
2016. júl. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Jo, figyelj, ez az oldal arra valo, hogy kicsereljuk a tapasztalatainkat, es nekem ez valt beh este 6 utan nem ettem. Az inzulinszinthez nem nagyon ertek, az biztos, de este enni egezsegtelen. Pont. Ez igyvan, megjelolnel egy ,,tudomanyos'' forrast is ahol az ellenkezojet irjak? H reggel enni egezsegtelen? H a reggeli etkezesre semmi szukseg? Ez elegge termeszetellenes. No meg eleg nagy hulyeseg. Mindenhol azt szajkozzak, ha reggeli a nap legfontosabb etkezese. Persze nem ettol lesz igaz, es en sem erre alapozok.. De bocs, biztos te tudod jol, es mindenki mas- beleertve az eletmodszakertoket,a kulonfele szakembereket, es a ,,mezei orvosokat" is-tudja rosszul. Kedves kerdezo! Sajnalom, hogy itt osszezavartunk mindent, rajtad all hogy melyikunk tanacsat fogadod meg, szerintem fogadd meg a tanacsom, nem csak nekem, sok ismerosomnek is bevalt. 😊

U.i.:Bocsi az ekezetekert, telorol irok.

2016. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Megprobalom neked meg egyszer elmagyarazni, aztan hagylak a francba. Nyilvanvaloan nem ertessz az egeszhez semmit, biologia oran hallottal valamit es azota azt szajkozod. Igen, nagyon tudomanyos vagy, meg idegen szavakat hasznalsz, de attol meg nem lesz igaz amit mondasz. Tehat:Ha reggel eszel, akkor napkozben egeted mindazt, amit reggel megettel. Ha viszont este eszel, akkor a tested elraktarozza a kaja nagy reszet. Emellett a belmukodesednek se a legjobb, ha este eszel.
2016. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nem értesz hozzá te is bevallod de kijelented biztosan hogy este enni egészségtelen...nyilván nem értek az egészhez semmit miután én kutatási eredményt mondtam te meg a józan paraszti eszeddel érveltél, hát gratulálok, és sorold már fel azt a sok szakértőt aki szerint 6 után egészségtelen enni?Nem jó a bélműködésnek?Miért nem jó?Ezt el tudod magyarázni?

Biológiaórán nem tanultunk ilyenről ;)


[link]


Tessék kicsit olvasgass, talán nem lesz ilyen felszínes a tudásod,várom a szakemberek cikkeit akik szerint egészségtelen 6 után enni.

2016. júl. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
És a szervezet kb 4 óra emészti meg amit eszel, de nem értem miért gondolod hogy te pont azt a kalóriát fogod felhasználni amit 10 perccel ezelőtt megettél,, ha úgy lenne ahogy mondtad, hogy amit este eszünk az elraktározódik akkor nekem már rég dagadtnak kéne lennem, de 10 testzsír százalékom van mellette elég sok izommal, szóval az elved nem működik mert még mindig a napi össz kalóriabevitel a legfontosabb, az hogy a reggelivel ingadoztatod az inzulinszinted az már a te egészséged rovására megy.
2016. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
kussoljatok már minek itt veszekedni
2016. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
megszólalt az értelem
2016. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Jó. Tehát. Reggel, a nap elején, mikor energiára lenne szükséged, nem eszel. Este pedig, mikor elmész aludni, nyugodtan ehetsz bármit. Tök hülyeség, amit mondasz. Csak logika, érted.. Miért, te nem arra támaszkodsz, amit másoktól hallottál? Amit szakemberektől hallottál? Te az interneten olvastad ezt az inzulin-szintes baromságot, én tapasztalt, régóta a szakmában lévő szakemberektől, orvosoktól hallottam.. Persze egy átlag ember mit csinál, beírja a ,,gugliba" hogy este hat után nem evés, és mit talál? A te ,,forrásodhoz" hasonló ,,tudományos" cikkeket, és elhiszi. Így terjed a hülyeség. Igen, tudom, szerinted a ,,mezei" orvosok, ehhez nem értenek... De ami az interneten van, az biztos igaz, nem? :)Egyébként, akkor én biztos valami orvosi csoda vagyok. :D Én ezzel a módszerrel tartom szinten a súlyomat, már több éve, és teljesen beválik. Több ismerősöm is kipróbálta (nem csak az én javaslatomra) és nekik is bevált. De ők is orvosi csodák. ;)
2016. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nyilván nem leszel ,,dagadt", ha sportolsz, akármilyen egézségtelenül étkezel, mert gondolom sportolsz ha olyan izmos vagy.😁 Valószinuleg olyan alkat vagy, aki akármennyit ehet, akármikor, nem fog elhízni, plusz még közrejátszik a sport is. Nekem nincs semmi bajom a vércukorszintemmel, ugy hogy bőségesen szoktam reggelizni. A súlyom is tök jó, szerintem, 44,5 kg, 155 cm. A karom elég izmos, bár ez inkább a sportnak köszönhető. Most akkor a te elmeleted baromsag? Nem.. Marmint nem ezert. 😁 Ha te arra alapozol, hogy akkor neked tok dagadtnak kene lenned.. Ezert baromsag az elmeletem..? Nem lehet egy emberre alapozni.. Lehet h tok mas alkat vagy mint en, neked az az eletmod valik be, nekem ez.. Ezert sem lehetnr altalanositani.
2016. júl. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!