Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport nélkül, diétával,...

Sport nélkül, diétával, koplalással 1-2 hét alatt körülbelül mennyit lehet fogyni? Megjegyzem 20 éves és 128 kg vagyok,186 cm.

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 22:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Most akkor diétával vagy koplalással? Egyébként mindegy is. Még a rosseb sem tudja előre megmondani.
2016. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Heti 2 kiló még egészen kemény koplalás nélkül is összejöhet nagy feleslegnél (persze soktényezős a dolog). De miért boldogítana téged ennyi 1-2 hét távlatában, nem tudom, észre se lehet venni.
2016. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem, de köszönöm a válaszokat... http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__32.. legutolsó válasz miatt kérdezem...
2016. júl. 4. 22:26
 4/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ekkora súlyból minimum 5 kg lemegy két hét alatt.
2016. júl. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2. voltam. Koplalással természetesen kicsit több lehet, de fogalmunk sincs a kalóriaigényedről és hamar belassul az anyagcsere, ha nem is nagyon. A tippem heti 2-3 kiló, de tényleg nem lehet megmondani.
2016. júl. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, hát én hetente szeretnék egy 5öt, persze ehhez meg kell szenvedni
2016. júl. 4. 22:45
 7/26 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdésem ezzel kapcsolatban, az hogy van hogy aki nem eszik az fogy a legtöbbet? rengeteg helyen olvastam, valahol hatalmas igazság hiszen 0 kalória minden nap.
2016. júl. 4. 22:46
 8/26 anonim ***** válasza:
Mondjuk lekoplalsz magadról két alatt 10 kg-t,de nehogy azt hidd hogy jobban fogsz kinézni! Inkább rosszabbul. Mint ahogy senki, úgy te sem tudod megspórolni a tartós fogyáshoz az időt és a munkát. Ezt vagy elfogadod vagy dagadt maradsz!
2016. júl. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Te ugyan olyan fogyatékos vagy, mint a másik kérdésnél az utolsó válaszoló.

Nem lesz ebből semmi, most megmondom előre.

Maradsz annyi, amennyi vagy.

2016. júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Aki nem eszik, az adott aktivitásnál maximálja a kalóriadeficitet és a fogyást - ha nem vesszük figyelembe az anyagcserelassulást, ami olvasmányaim szerint nem olyan hatalmas, így is durva fogyás várható. De ez ugye a legveszélyesebb, legegészségtelenebb is. Jó, 1-2 hét böjt még hosszútávú problémát nem okoz, ha az embernek nincs valami nagy baja eleve, de hosszabb távon minden összeomlik, ha nincs bevitel. A test nem működik semmivel. A kalória még OK, ott a zsírtartalék, de a fehérje izomból jön, a kálcium a csontokból (de azt legalább be lehet vinni kiegészítőből, hogy mennyire jól szívódik fel, az más kérdés), totális koplalással kiegészítők nélkül még skorbutot is kap az ember pár hónap alatt... OK, C-vitamint szedni könnyű, de volt már olyan okos, aki skorbutot kapott a nagy diétázásban (ráadásul nem is fogyott, csak C-vitamint nem vitt be). Kismillió fontos tápanyag van s koplaláskor ezt mind pompásan kihagyjuk, legalábbis ami az ételt illeti, hisz az sehol nincs.

A test sokkot kap, az ember nyomott és enervált lesz, majd beütnek a hiányok, maradandó károsodás indul el... De mit vársz, ha nem eszel? Mondom, nem 1-2 hét a vészes, hanem a hosszabb táv.

De OK, 1-2 hétig nem eszel s lemegy vagy 5 kiló zsír, plusz egy csomó víz és salakanyag s némi izom. Innentől kevesebb kalóriával tartod a súlyod s nehezebb fogynod, mint korábban. Plusz ott van annak esélye, hogy az étellel való boldog találkozáskor a fegyelmezettséged sehol (ez fizikai szinten is érthető, a test igyekszik feltankolni végre, örül, hogy vége az éhezésnek, de ki tudja, mikor jön újra...?)... Sokunknak nagyon úgy tűnik, jogosan, hogy minimális kezdeti előnyért 1-2 hét nehéz időszakot vállaltál, majd egy ennél hosszabb s adott esetben nehezebb időszakot, az immár hízékonyabb testeddel...

2016. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!