Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport nélkül, diétával,...

Sport nélkül, diétával, koplalással 1-2 hét alatt körülbelül mennyit lehet fogyni? Megjegyzem 20 éves és 128 kg vagyok,186 cm.

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 22:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Egyből a csúfolás meg az anyám kínja... Én legalább fel merem vállalni magam, akárhol, nem bújok el, adok magamra, emellett akarat erőm és kitartásom is van, úgyhogy szépen fogd be a pofádat !
2016. júl. 6. 11:42
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, adsz magadra, meg van akaraterőd, azért vagy 128 kg.
2016. júl. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Arról nem tehetek istenem... De nem is kaja miatt vagyok akkora.. Egyszer sikerült ledobnom egy hónap alatt egy tizest, miért ne sikerülne újból... Hát most figyelj ide, lehtsz kövér, gizda, nádszál vékony, feka, kopasz, stb.. Ha belül normális vagy és rendes, akkor megvan oldva. Ez mellett az bőven elég ha nem vagy büdös, elhiheted
2016. júl. 6. 11:48
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Jajaja, más tehet róla, hogy 128 kg-sra zabáltad magad.

És nem is a kaja miatt van igen, a hormonok, meg a szél olyan irányból fújt, hogy felhordta.


"Ha belül normális vagy és rendes, akkor megvan oldva."

Kár, hogy neked ez sem jött össze, mert mint a válaszokból kiderült ostoba és tuskó is vagy.

2016. júl. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Vigyázz a szádra dagadék! Látom nem tanítottak jómodorra. Nyugodtan jelentkezhetsz nálam egy pofonért! Normális biztos nem vagy és a kitartásod is maximum a mértéktelen zabálásban nyilvánul meg.
2016. júl. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
:(
2016. júl. 11. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!