Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport nélkül, diétával,...

Sport nélkül, diétával, koplalással 1-2 hét alatt körülbelül mennyit lehet fogyni? Megjegyzem 20 éves és 128 kg vagyok,186 cm.

Figyelt kérdés
2016. júl. 4. 22:08
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
Szerintem ne koplalj. Egyél napi 2x,3x és mellé sportolj.. Ja és ne egyél szemét kajákat
2016. júl. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2016. júl. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
9. és 12. válaszoló bekaphatja a fa**omat!!! olyan nincs hogy nincs és lehetetlen.. !!! 2 hónapja egy hónap alatt lement 10kg, persze akkor ettem is, nem ettem szarokat, mekit, pizzát, stb... most hogy még annyit sem eszek, több fog lemenni, én így látom, könyörgöm... aki nem eszik az csak fogy, ja és nem hosszú távon szeretném ! 10. válaszoló köszönöm az értékes válaszod, tanulságos !
2016. júl. 5. 10:33
 14/26 anonim ***** válasza:
89%

Ez valami retardált?

Agyadra ment a háj, nagyfiam?

2016. júl. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Egyáltalán látod még a farkad?

Egyébként hiába vinnyogsz, hülyeségeket írkáltál.

2016. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, csak az az egy bökkenő a terveddel, hogy míg te nem hosszútávon tervezed a koplalást, addig az anyagcseréd hosszú távra, értsd maradandóan belassul. Vagyis annyi étellel, amivel most 128kg-ot tartasz, a koplalás után 140 leszel, ha nem több. Ez a sokszor emlegetett jojó-effektus.
2016. júl. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
53%
A közvetlen környezetemben is van, aki ilyen "okos" koplalós mutatványokkal próbálkozott mindig. A vége azt lett,hogy akkorára hízott,mint egy vágósertés és most járni alig bír...
2016. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Egyből jön a cinkelés.. Fele nem is arra válaszolt, nem adott konkrét választ, hülyéskedik... pedig szerintem ez fontos dolog. múlt hét vasárnap álltam rá (128) és most vasárnap fogok rá állni, majd meglátjuk, alapvetően már az fogy aki nem eszik, illetve minimálisat és mellette tornázik, edz, mozog, stb.... idióták.
2016. júl. 6. 10:08
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj nagyfiam, hogy az ocsmány nagy testedből lefaraghatsz éhezéssel, de attól még egy írtó nagy tirpák maradsz.
2016. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a dagadt hülye meg akarja magyarázni az agymenését...

Nekünk olymindegy kérdező, hogy b@.szod szét magad,csak próbáltunk felhomályosítani,miért f@.szság, amit csinálsz. Reménytelen eset vagy,nem kár érted.

2016. júl. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!