Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, a mai napom...

Mit gondoltok, a mai napom nagyon rossz volt? Elrontottam, igaz?

Figyelt kérdés

Bűntudatom van az este miatt. A párom szeretett volna étterembe vinni, és ragaszkodott hozzá, hogy egyek desszertet. Mikor láttam, milyen boldog, hogy eszek, akkor úgy éreztem hogy megérte, és rendben van, belefér, ha így örül. Utólag már leginkább kiszedném valahogy a hasamból, szörnyen kövérnek érzem magam :(


Reggeli: 3 dl cukormentes Alpro mandulatej, 10 szem áfonya

Tízórai: 3 dl paradicsomlé

Ebéd: 2 kisebb cukkini és 1 lilahagyma felkarikázva, olaj nélkül sütőben sütve

Uzsi: 1 répa hasábokra szelve, mustárba mártogatva

Vacsi: grillezett kecskesajt balzsamecetes zöldsalátával (a kecskesajt felét a páromnak adtam, nagyon szereti), és egy panna cotta :(


Nagyon stresszelek. Minden szombaton szoktam megmérni magam, és úgy érzem, meg fog látszani. Meg hogy most, hogy egyszer beadtam a derekam, mindig kívánni fogom majd az édességet.


Mit gondoltok, tanácsoltok? Kérlek, ne írjatok rosszindulatúan.


20 éves vagyok, 165 cm és 49 kg, 45 szeretnék lenni, már 7 kg-t sikerült fogynom.


2016. júl. 28. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki közli, hogy alig eszel s a célod túl kis súly, akkor nem megnyugodni kéne. Én aggódnék az egészségem miatt a helyedben. Komolyan, ez így nagyon nem OK.
2016. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

OMG! Ezek mind koretek! Remelhetoleg nem fogok ujat mondani, de a szervezetnek szuksege van FEHERJERE!!!

Itt hol van a feherje? Amugy igen, en is ajanlok figyelmedbe egy pszichologust + azt, hogy mielott fogyokuraba kezdenel nezz utana a dolgoknak. AMugy nem tudom, mennyi ido alatt fogytal 7 kg-ot, de ilyen etrend mellett valoszinu vissza is fog jonni. En is fogyozom, igaz, neked eddig csak 2 es fel kg ment le, de normalis az etrendem...23L

2016. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!