Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fussak jól?

Hogyan fussak jól?

Figyelt kérdés
Elég zsírosak a lábaim,de izomban is bővelkedem.Mit csináljak?Kezdjek el futni? Vagy esetleg tornázzak? Az a lényeg,hogy zsírtalanítsak és lefaragjak egy picit a lábamból és egyéb helyekről is a legkevesebb izmosodás mellett,mert persze tudom,hogy ígyis és úgyis izmosodom picikét,de szeretném ezt a legkevesebb mértékre csökkenteni.Véknyúlnii szeretnék,nem vastagodni. :s

2016. aug. 12. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs rendes diétád futkározhatsz felesleges. Először allíts össze egy diétat aztán ha úgy érzed,hogy túl sokat ettél vagy csak van kedved hozzá akkor kardió futás bicikli úszás torna is jó.
2016. aug. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kéne tudni az alap adatokat. először lehet sétálni is megerőltető lesz neked... de igen, futás az jó, jobb mint sokan mondják. de nagyon nagyon óvatosan, könnyen túlterheled az ízületeid vele...

én el se lezdtem futni amig 2-3 kg le nem ment, és utáana is túlterheltem. azóta is sántítok futás után. de nincs mit tenni. volt olyan h lábra se bírtam állni 2 napig... rajtam 15kg felesleg volt.

2016. aug. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!