Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14évesen ennyire kövér lennék?...

14évesen ennyire kövér lennék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,157 centi,és 48 kiló 😢😢😢 utálom a testem... nem szeretnék koplalni,de akkor hogyan fogyhatnék le? Járok futni,(de utálom) biciklizni (azt nem ) de semmi...azt terveztem minden nap 50guggolásst csinálok..Első nap 15 percig guggoltam megállás nélkül 😩 a jóga nem az én műfajom. Szerintetek duci vagyok? Szinte minden nap félek,mi lesz ha elhízom.Számolom a kalóriákat,és bűntudatom van ha megeszek egy csokit,vagy iszom egy kakaót :( normális válaszokat!!! Nagyon köszönöm
2016. aug. 15. 18:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2016. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Megis megiszod megeszed
2016. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén szólva szerintem talán picit lehetsz ducibb de elhízva szerintem egyáltalán nem vagy.Bár így kép nélkül nehezebb ezt eldönteni.


Olvasd el a Sárga Kapszulát.Sokat segít ha érteni akarsz dolgokat.Például azt hogy a futás helyett jobb lenne tempósabb séta egy órán keresztül.

2016. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%
a gyaloglás hülyeség, csak a sárgakapszula primitív módon primitív embernek íródott
2016. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
157 cm 48 kg az sose volt kövér
2016. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy kövér, és bmi alapján az átlagos tartomány aljához vagy közel (46-61). ha úgy érzed, hogy nem vagy elég formás, akkor edzened kell, és minél helyesebben táplálkozni, sajnos nincs más út. keress valakit, aki motivál, együtt minden egyszerűbb, vagy fogadd el magad úgy , ahogy vagy.
2016. aug. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Neked TESTKÉPZAVAROD VAN!!!


TÖKÉLETES a súlyod a magasságodhoz! Egy grammot se kell fogynod!


Az, hogy utálod a tested az pszichés eredetű. Inkább állj a tükör elé, nézz a szemedbe és addig ismételd a következő mondatod, míg meg nem szereted magad: "Szeretem magam."


Gyerek vagy, fejlődő szervezettel, inkább szórakozzál, élvezd az életet és ne ilyen sz..rságokkal foglalkozz 14 éves gyerek létedre!

2016. aug. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%
158 cm vagyok és 53 kg és még én se vagyok kövér. Tökéletes a súlyod, nem vagy elhízva!!!
2016. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 15. 20:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A számok alapján jó a súlyod, ha mégis van rajtad PICI felesleg, az azért lehet, mert kevés az izmod (OK, hogy 14 éves lánynak ritkán van sok, de mégis).

Duci sem vagy, max. picike felesleggel rendelkezel, ami rosszul eloszolva lehet igencsak előnytelen.

Az üres guggolás alig éget kalóriát, jó, nagy izomcsoportot mozgat meg, ami az anyagcserédnek jót tehet, de azért ez terhelésnek is apró. Még ifjú vagy, de kicsit később majd guggolhatsz súllyal, meg persze eddz mindenre.

A bűntudat és az evésre kattanás rossz jel. Ha nem tetszik az alakod, válts jobb életmódra s egyél egy picikét kevesebbet vagy mozogj többet. Miért híznál el? Tegyél érte, hogy ne történjen ez meg. De hogy miért utálod a tested, nem tudom.

2016. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!