Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14évesen ennyire kövér lennék?...

14évesen ennyire kövér lennék? (Többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,157 centi,és 48 kiló 😢😢😢 utálom a testem... nem szeretnék koplalni,de akkor hogyan fogyhatnék le? Járok futni,(de utálom) biciklizni (azt nem ) de semmi...azt terveztem minden nap 50guggolásst csinálok..Első nap 15 percig guggoltam megállás nélkül 😩 a jóga nem az én műfajom. Szerintetek duci vagyok? Szinte minden nap félek,mi lesz ha elhízom.Számolom a kalóriákat,és bűntudatom van ha megeszek egy csokit,vagy iszom egy kakaót :( normális válaszokat!!! Nagyon köszönöm
2016. aug. 15. 18:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A futás az jó. Biciklitől csak a sódarod nő meg. Még csak nem is a segged.
2016. aug. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ez bizony krónikus állapot. Ha így folytatod, soha nem lesz belőled ép ember!

Olyannyira nem normális állapot, hogy már beteges. Mihamarabb keress fel egy pszichológust, és mondd el neki ezeket a panaszaidat! Ő tudni fogja, hogy mit kell tenned!

2016. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Daidaimaru válasza:

kicsi csillag ! én 15 vagyok 163 cm magas 84 kiló .. na az dagadt ... de max csak nagyító tükör elé állsz :"D amúgy nem kell erőltettni a fogyókúrát ha csak azért csinálod hogy másoknak jobban tetsz akkor az nem ér semmit , nem fog sikerülni . Én nem fogyókúrázok hanem életmódot váltottam. Kevesebbet ugyan de ugyan azt eszem mint eddig és jóval több vizet iszok és a 30 Butt Chalange alkalmazást használom minden nap , hidd el az neked is be fog válni és én is megeszek minden nap legalább 1-2 csokit , nem vonom meg magamtól de emelet

9 Exercises For A Flat Stomach című videót is csinálom és ezt már nyár eleje óta csinálom azóta le adtam 5 kilót és 10 cm-et faragtam mind a hasamból mind a combomból és a fenekem is formásabb lett , habár arra készülj hogy ha fogyni kezdesz akkor nem a hasadból vagy a combodból fogsz először hanem a melledből :/ remélem segíthettem :) amúgy halkan megsúgom a duci lányokat is sokan kedvelik , keres rá pl facebookon a Telt lányok oldalára ;)

2016. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
miért mi lesz ha elhízol? összedől a világ?. ne légy gebe tuti szép vagy most is kizárt h kövér lennél.
2016. aug. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes az alakod. Én is pont ennyire szeretnék fogyni. Nem lehetsz duci, ezekkel a méretekkel. Pont nőies lehetsz. 17/L
2016. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2016. aug. 29. 18:52
 17/18 anonim ***** válasza:
Jézusom...itt azért vannak bajok...a kérdezővel főleg. Hàny kg szeretnél lenni mégis?!?! 35?!?! Nevetséges. Ne haragudj. Ahelyett, hogy azon gondolkozol, megegyél-e egy szelet csokit, inkàbb keress egy szakembert. Közbe nassolhatsz is. A 3.vàlaszoló nem is tudom hol él, a Marson?? Kicsit ducibb...ember?!? Normàlis vagy te?? 48kg a làny...
2016. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

14 évesen 48 kiló?!

Te nem duci vagy hanem sovány!

Én 10 évesen voltam 48kg

2016. szept. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!