Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így mennyire "egészséges"?

Ez így mennyire "egészséges"?

Figyelt kérdés

A helyzet az, röviden és tömören, hogy az elmúlt hónapokban közel 20 kg-t fogytam. Ez nagyon jó, és örülök neki, viszont ahogy a tükörbe nézek, egyszerűen nem látom ezt a változást, még mindig a 70+ kg-os testkép él bennem. Ami viszont tudom, hogy már nincs így. Mikor ruhát veszek, kapásból a nagyobb méreteket keresem, aztán próbánál jövök rá, hogy "hohó, ez nagy". Én úgy gondolom, hogy azért normális folyamat, meg kell szoknom magam, de a párom aggódik, szerinte ez így nincs rendben.

Mi a véleményetek a helyzetről, esetleg veletek már volt hasonló?



2016. aug. 17. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel gyorsan fogytál, lehet, hogy ebben még nincs semmi kóros, egyszerűen idő kell, míg megszokod... Én is fogytam 20 kilót, az első 10-et észre se vettem s most sem látok nagy változást, csak 1-2 ponton. Pedig lassan fogytam, bár nekem még van feleslegem bőven s egyenetlenül is fogyok, a problémás részem szemre szinte ugyanolyan maradt. Sok tényezős ez, de az normális, hogy nagyon lassan, hónapok alatt veszed észre a változásokat. Mindig látod magad, nem tűnik fel. Aki mindennap lát, az is nehezebben látja meg ezt, mint aki ritkán. Ez normális. Ha később sem javul a helyzet, az már gond.
2016. aug. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam nem ekkora számokról van szó, de ismerős.

Ugyanerre tudok gondolni, mint az első válaszoló, hogy állandóan látod magadat, a fokozatos változás így nem szembetűnő. Egy barátnőmmel is voltam már így, hogy csak hónapokkal a fogyása beindulása után esett le nekem, hogy mennyit változott és főként, amikor visszanéztem régi képeket.

A mérleg és a ruháid nem hazudnak és gratulálok az eddigi eredményhez! El kell hinni!!! :)

2016. aug. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is egészséges. Igaz, én kevesebbet fogytam, de velem is megesik, hogy nem látom, stb.

Nyugi, időbe telik megszokni.

Nem utolsósorban pedig gratulálok a fogyásodhoz!:)

2016. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!