Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyhatnék le IZOMBÓL?

Hogy fogyhatnék le IZOMBÓL?

Figyelt kérdés

ronda vastag combom van nagy seggem túl sok izom van rajtam nagy a seggem már tőle és undorító (nem zsírtól..) . Tehát hogy fogyhatnék le izomból?

lesz@rom azokat hogy hülye vagyok nem kellene abból így néz ki jól Ez van így érezném jól magam.


amilyen most: [link]

amilyet szeretnék: [link]



2016. aug. 18. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A tied de gyönyörű*-*
2016. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
jah bocs ne értsétek félre nem az enyém csak úgy néz ki kb, de azért KICSIVEL zsírosabb.
2016. aug. 18. 19:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

izomból úgy tudsz fogyni, hogy nyilván kalória deficit, de emellett kevés fehérjét eszel és nem edzel lábra


és mivel nem lesz az izomnak tápanyag és terhelést se kap, el fogja engedni

2016. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a fenébe szedtél fel tök véletlenül túl sok izmot?... van egy tippem arra, hogy simán csak kövér vagy, izmod meg alig.
2016. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
2évig jazz balettoztam az meg izmosítja a combot eléggé
2016. aug. 18. 20:04
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig nem hiszek neked. De ha te el akarod rontani magad... akkor egész egyszerűen csak ne jazzbalettozz.
2016. aug. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

testépítő topikba először azt mondanák, hogy szteroid nélkül is elérhető az a láb, de általában szed valamit akinek olyan van lányként

de neked sikerült jazz balettal ... áhhh

2016. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Ha olyasmi vagy, mint az első, akkor olyan tested sose lesz mint a 2. Alkatilag teljesen más. Inkább a zsírtól szabadulj meg, és próbáld meg elfogadni magad.
2016. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7: igen, mert a testépítők kategóriában marhára értenek más sportokhoz... sokan még a testépítéshez se.
2016. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%

Lol 7-es :DDD ugyanilyen testem volt amikor kondiztam lányként 2 évig ,nulla szteroiddal :DD Ehhez már,hogy kellene szteroid??? xd pff

Kérdező megértelek egy nap rájöttem én is,hogy ez marhára nem szép,legalábbis már nem tetszett. Izmot veszíteni a közhiedelemmel ellentétben brutálisan nehéz. Több mint 2 éve semmit nem edzek izomcsoportokra ,csak lightosan kocogok. Sokkal kevesebbet eszem és a fehérjebevitelem is alacsony. Mostanra kezd apadni az izom,de kb egy évig semmi változást nem tapasztaltam és még a mai napig ha befeszítem pl a biccepszem rendesen kidudorodik az izom..Kemény munka lesz,de a lényeg,hogy sokkkal kevesebbet egyél és minimalizáld a fehérjét,olyan mozgást végezz ami zsírtéget.

2016. aug. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!