Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék még így is?

Hogyan fogyhatnék még így is?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

16 éves, 161 cm és 72 kiló vagyok sajnos:/ tudom duci, de pont ezért szeretnék fogyni. Nagyon sokat tanulok, vizsgázok ezért sokat ülök és alszok, ezért elengedtem magam és nagyon sokat híztam az utóbbi 1 évben.

Tud valaki egy olyan tanácsot adni, amivel le tudnék adni úgy is, hogy sokat ülök?:/ Nem szeretnék kórosan lefogyni, meg gyorsan se. Időm van, inkább csak a testem látképén szeretnék változtatni. Amikor sportolok (sportoltam xd) akkor inkább izmosodtam mint fogytam, ezt is el szeretném kerülni, de nem nagy baj. Van valakinek ötlete?



2016. aug. 18. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Mozgás nélkül is fogyhatsz, persze a mozgás igazából kell (nem is tudom, hogy tud valaki tanulni és vizsgázni úgy, hogy egész nap ül vagy fekszik, engem az enervál és a közérzetemet is rontja, szerintem szellemileg is kell, de sokfélék vagyunk, persze)... Kalóriadeficitben kell enned, ami mozgás nélkül lehet, hogy nehezen jön össze neked, nem tudom. Azt írod, ráérsz, ha majd nem vizsgázol, igazán mozoghatsz is valamit... Bár mondom, nekem szükséges pihenés lenne az ilyenkor...


163 centi vagyok és 62 kilóig fogytam mozgás nélkül (pont a 21 kiló fogyásom idejére esett a pár inaktív évem. mozogtam azért, de rém keveset, nem is voltam elég jól így), szóval lehet, persze. Akinek lassú az anyagcseréje, annél félő, hogy túl alacsony lesz a kalóriabevitel nem nagy deficitnél is, amivel nehéz, tápanyaghiányt is okozhat, de bizonyára mást is. Nálam sem a deficit számít, hanem a kalóriabevitel, egy szint alatt nem működöm. Biztos nem vagyok vele egyedül.

De te ráérsz, tudsz lassan fogyni, arra pedig azért van lehetőség így.

2016. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!