Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig hány kilót adhatok le?

Januárig hány kilót adhatok le?

Figyelt kérdés
Jelenleg 82-3 kg vagyok. Egészséges táplálkozással és rendszeres testmozgással januárig mennyit fogyhatok?
2016. aug. 24. 22:19
 1/7 anonim válasza:
Khmm.... nem, kor, magasság?
2016. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
18 éves lány, 168 cm :)
2016. aug. 24. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy. A tükör fogja megmutatni, hogy jó munkát végeztél-e. Ja és január után sem dölhetsz hátra.
2016. aug. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik januárig? És mi lesz januárban? Miért nem márciusig? Ezt soha nem értem.
2016. aug. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Január 2-áig még 18 teljes hét van. Ez egy ideális, heti 0,75 kg-os fogyással számolva még kb. -13,5 kilót jelent.
2016. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Nem értem miért nem lehet normális válaszokat adni. Én is ki szoktam számolgatni, hogy a szülinapomig, névnapomig, karácsonyig, stb... mennyit fogyhatok, mert motiváló tudni, hogy mondjuk a szülinapomon már rámjöhet egy x méretű gatya, újévben már megpróbálkozhatok a futással anélkül, hogy veszélyeztetném az ízületeimet, stb. Nyilván tudom, hogy reálisan kb. mikor érem majd el az ideális testsúlyt, azt is, hogy utána sem áll meg a menet, utána is figyelnem kell, de ha nem lebegnek célok a szemem előtt, akkor nehéz mindig jó döntéseket hozni.)
2016. aug. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond a válaszokkal, önérzetes előző. A mérleg nem fogja megmutatni, milyen lesz a forma januárban. Ha jól csinálja, jól fog kinézni, ha rosszul, akkor meg mint egy gyűrött tescos szatyor. Én a jelenlegi súlyommal voltam dagadt is,most viszont elég szálkás vagyok.
2016. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!