Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy a retekbe tudok megszabad...

Hogy a retekbe tudok megszabadulni a Hasi zsírtól? Rohadtúl bosszant! Nem vagyok pénzes hogy külömböző edzőtermekbe járjak! Meg ott kell személyi edző is.179cm és 97kg vagyok! 37/F

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 17:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Kardio és felülések. Napi 30 perc futás vagy biciklizés rá a legjobb, utána egy 30 felülés 3 körben :) Ha mindennap becsületesen csinálod és odafigyelsz a kajálásodra, akkor ennek gond nélkül (igaz szenvedéssel azért) le kell mennie.

Amúgy nem tudom, h Magyarországon mennyi forintba a fitness, de itt nálunk vannak helyek Szlovákiában, ahol 2,50€-ért annyi időt vagy a teremben amennyit akarsz... Szerintem ez nem olyan drágaság arra, h hetente 2x-3x lejárj :) Én is tornázok fitbe és személyi edző nélkül. Nem áll szándékomban 10€-t kiadni / órára csak arra, h aztán a felet csak elfecseréssze velem. Tisztelet a kivételnek, de a legtöbb esetben ilyet látok a termekben. 90% beszéd, 10% torna :D

2016. szept. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vagy előtte kérjem ki Sportorvos véleményét?Hiszen Magasvérnyomásra gyógyszert kell szednem.És hasonló cipőben járó társaimnál ez nem úgy van higy eredj disznó azt tornázz.
2016. szept. 5. 17:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Te öregnek érzed magad 37 évesen? De most komolyan mi lesz veled 67 évesen? Akkor kellene sportorvos, ha beteg vagy, bár elárulom én pl. az vagyok, de így is össze tudom rakni az edzéstervemet, közben persze figyelek magamra. Menj le futni, étkezz egészségesen és egyél sok rostot, mert sokszor a rost hiánya okozza a látványos, nagy hasat.
2016. szept. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficites étkezés, máshogy nem fog lemenni, bármennyit edzel...

Persze a jó étrend és a mozgás is fontos, de a deficit okozza a fogyást, ez van.


Nekem tényleg nincs pénzem edzőteremre, de nem érzem hátrányát, elég nekem pár rúd és némi tárcsa, ha kifogyok a súlyokból, veszek még. Pont a súlyzós edzéshez nem kell jóformán semennyi pénz, pl. a biciklizéshez jóval több kell, normál bicajjal is...

De itt a Net, vannak mindenféle videók, lehet teljes testsúllyal is edzeni, tornázni, táncolni... A súlyzós a legjobb az izomépítésre, fogyásra vannak jobb mozgásformák :D Akár a séta is segíthet valamit, nekem sosem volt annyi melóm, hogy heti 70 km be ne férjen, ami hegyekben azért már valami alapmozgást ad (fogyni nem fogytam tőle, hisz ez nem így működik, arról a megfelelő étkezés tesz, de több mozgással nagyobb a keret, ami sokaknak fontos).

2016. szept. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak a hasadon van???

Túrázás, futás ingyen van. Nem kell terembe menni.

És az étkezésre kell nagyon odafigyelni.

Nem tudom, hogy vannak-e rossz szokásaid az étkezés területén.

2016. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Jókat írtok!! tényleg nem minden kerül pénzbe,ez totál igaz.Csak nekem nincs ilyenekre időm.Sok más tenni való is van egy nap,úgyértem nem csak ezzel vagyok elfoglava.
2016. szept. 5. 18:19
 7/13 anonim ***** válasza:

6: Akkor ne csináld minden nap. Kezdj el valamit, aztán majd meglátod, hogy egyre inkább lesz igényed a mozgásra.

Egyébként meg otthon is lehet tornázni. Az a legkevésbé időigényes, mert nem kell sehova sem elmenni.

De pl. egy túra, nemcsak mozgás, hanem program is, akár barátokkal, akár a pároddal.

2016. szept. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Sok más tenni való is van egy nap,úgyértem nem csak ezzel vagyok elfoglava."


Én se csak ezzel, de azért a heti 6-7 óra összejön. Dolgozom, mellette suliba járok és háztartást vezetek. Arra van időd, amire szakítasz.

2016. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje amire akarja. En heti 48 orat dolgozok, mellette tanulok, külön fözök magamnak minden nap, es meg a haztartast is vezetem. Megis van idöm heti 5-6 nap sportolni, napi kb. egy orat. Mondjuk a kanapen üldögelni es olvasni vagy tv-zni nem nagyon van idöm, de bevallom mar nincs is nagyon igenyem ra.
2016. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket,válaszokat.Nagyon Jó emberek vagytok!
2016. szept. 5. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!