Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy a retekbe tudok megszabad...

Hogy a retekbe tudok megszabadulni a Hasi zsírtól? Rohadtúl bosszant! Nem vagyok pénzes hogy külömböző edzőtermekbe járjak! Meg ott kell személyi edző is.179cm és 97kg vagyok! 37/F

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 17:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez a nincs idő nekem fura, mivel ha én nem mozgok semmit, akkor olyan kevés energiám van s olyan rossz a közérzetem, hogy sokkal több időt vesztek, mint a 2 óra sétámmal... Amikor napi 8 órát számítógép előtt dolgoztam, s otthon is lement vagy sok (8 óra munka és háztartás mellett bőven van rá idő :D), iszonyúan szükségem volt legalább arra a 70 km gyaloglásra. Sokat sosem mozogtam, de ennyi kellett. Persze lehet kevesebbet és intenzívebben mozogni, de nálam a természetben sétálgatás, friss levegő, gondolatok nagyon alap, azt nem lehet súlyzós edzéssel pótolni, de még biciklizéssel sem, ez mind nagyon más.

Azt pedig tudom, hogy nálam jóval elfoglaltabb emberek is megoldják az edzést. Ha akarjuk, szakítunk időt legalább arra, amire igenis szükségünk van...

2016. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egy hasznos videó:

www.youtube.com/watch?v=qDSj51CpPjM

2016. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Kardió edzés és szigorú étrend. Elsősorban jegyezd meg, hogy nem létezik helyi zsírégetés. Az ellipszistréner lenne a legjobb, de simán elmehetsz futni is naponta fél órát, meg vigyázol a kajára és már 10 nap után érezni fogod a változást. Nem is kell túlzottan felüléseket meg hasizom gyakorlatokat csinalni, mert a hasizmunk formája eleve olyan, mint a modelleknek, csak ugye zsíros sokszor. Vigyázni kell a hasizom edzéssel, mert könnyen szakadnak az izmok, ha túlzásba viszed. És 37 évesen nem vagy öreg. ;)
2016. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!