Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig ezt ettem ma, túl sok?

Eddig ezt ettem ma, túl sok?

Figyelt kérdés

Reggeli: 1 db barack

Ebéd: 100 g natúr csirkemell, 100 g rizs

Nasi: 1 natúr joghurt egy barackkal


Ahh tudom, hogy nagyon sok, most elrontottam :// Akkor már ma ne egyek szerintetek? (Ez eddig 355 kcl kb)



2016. szept. 18. 15:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Többet már nem kell fogyni. Egyél normálisan és sportolj.
2016. szept. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
hogyne kéne még 10-et..
2016. szept. 18. 21:51
 13/22 anonim ***** válasza:

Jesszus. Te beteg vagy.

Menjél orvoshoz.

Testkép zavarod van.

2016. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Istenem miért fogják ezt rá minden emberre? -.- már roh@dt idegesítő. Dagadt vagyok és ezt nem csak én hanem mindenki így látja. ennyi.
2016. szept. 19. 15:24
 15/22 A kérdező kommentje:
És nem, rajtam nem segít az, h "ha nem vagy megelégedve az alakoddal akkor eddzél, ne fogyjál". Nekem mindkettő kell. És amúgy ha már 14 évesen ennyi kiló vagyok akk mi lesz később? Erre kéne gondolni.
2016. szept. 19. 15:26
 16/22 anonim válasza:

wat?:D 14 évesen 172cm-hez kell a 55-60 kg,mondjak valamit? Igaz h fiú vagyok 17 éves 175-77 cm között és 80 kg ha ezt meglássa valaki egyből aztmondja hamar menny fogyjál,és mért nem mondják? azért mert már 2 éve edzem magamat és a sport egyre feszesebbé tett,szóval nem azt kell nézni hogy hány kg vagy hanem azt hogy hogyan mutatsz a tükörbe szerintem te nem fogyjál hanem feszesedned kellene és ezt úgy éred el ha sportolsz és sokat VIZET iszol!! min.2-l igyál meg(nekem lazán lecsúszik a 3-4l).

A másik...Ne azt nézd hogy a barátnőid mind 50kg-sak mert lehet te nagyobb fizikumú vagy és kell neked ez a súly,megintcsak magamat hozom fel, én 80kg vagyok ezzel a legnehezebb az osztályba a következő legnehezebb fiú már 60kg 2x akkora a hátam és a vállam mint az övék és képzeld el hogyha most leakarnék fogyni én is 60-kg,mi lenne? beteg lennék egyfolytában sportba lecsökkenne a teljesitményem stb.

Nem az a lényeg hogy keveset egyél hanem az hogy ne szemetet egyél(chips,üditő,édesség stb) és még csökkentsd a kenyér,kiflik evését ha ezeket betartod és sportolsz akkor nem marad el a súlyvesztés se.

2016. szept. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Kicsikém, én voltam 163/84 s még én sem voltam dagadt, max. már kövérnek mondható. Persze tudom, sok mai tininek minden dagadt, ami nem csontváz... Más a szóhasználatunk. De TE semmiképp nem lehetsz kövér sem.


Teljesen jó a súlyod, azt el tudom képzelni, hogy kicsi felesleged még van, kevés izommal ez megtörténhet.

Ha 10 kiló a felesleged (nincs azzal baj, ha az ember egyáltalán nem akar felesleget, amíg megvan az egészséges testzsírszázalék), akkor az én fogalmaim szerint izomsorvadt a tested és sürgősen szedj fel izmot, mert nem fogsz jól kinézni zsír és izom nélkül, csont és bőr formában...

2016. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hogy mi lesz később? Akármi lehet. Legyünk optimisták. Megjön az eszed, edzel és 60 kilós bombanő leszel, akár szép (nem túlzottan) szálkásan, mert az is belefér ebbe a súlyba... Nem mintha pár extra zsírpárnácska ne tudna jól kinézni, főleg egy nőn. Pici, nem olyan, ami egészségtelen vagy ronda... Persze van, aki egyenetlenül hízik, annál 1 kiló plusz is hason van, annak kisebb a mozgástere itt.
2016. szept. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér.

172/60 normális súly. Sőt, 5-el kevesebb mint a legnormálisabb.

És nem fogják rá mindenkire, csak minden 3. tini lány szenved a te betegségedben....

2016. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én csak azért akarok fogyni mert egyenletlenül oszlik el a testsúlyom, szvl a vádlim pálcika, a combom vaskos, a karom is pálcika és a hasam is lapos, de a csípőmön oldal meg sok a háj. És igen így szörnyen nézek ki, és ha fogyok plusz még szedek fel izmot akkor ez így rendben lenne. Amúgy amúgy is izmos vagyok, nem ilyen plöttyedt szvl.. de a sport nem segít a problémás részeken, de a fogyás majd fog. Tudom, mert kiskorom óta sose mentem 50 fölé 14 éves koromig, akármennyit ettem, de így ilyen fél év alatt stressz és betegségek miatt (nem szűkölködök bennük sajnos) meghíztam. De persze nem erre fogom, nem vagyok ilyen de tény hogy ezek is tehetnek róla a csoki mellett persze:D És szvl ha lefogyok akkor tudom, hogy jobb lesz a helyzet.
2016. szept. 19. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!