Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy pl a...

Az tényleg igaz hogy pl a nagyon kövérek (ilyen 190-180 kg) könnyebben fogynak? Pl egy hónapba 10kg-t? És hogy a viz a sok nem a zsir?

Figyelt kérdés
azaz pl jár szaunába és úgyis tud fogyni?
2016. okt. 27. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem a zsír a sok, de 15-20liter víz is lehet megkötötten...

És nem azzal, hogy vizet adsz le azzal nem fogysz... vagyis nézőpont kérdése...

2016. okt. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
50%

Rám igaz... Kb. ilyen súlyban vagyok és általában az első 10 kiló egy hónap alatt lemegy. 20-30 kilót gond nélkül leadok 3-4 hónap alatt, viszont ott van nekem egy lélektani határ, ahonnan megfordul a dolog. :(

Van olyan módszer is, amivel egy hét alatt is le tudok adni 8 kilót, de persze, az se nem tartós, se nem egészséges.

2016. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Picit nagyobb lehet a várható zsírból fogyás, de nem sokkal, a testnek megvannak a maga szükségszerűségei.

A víz mindig benne van, mondjuk ha nem vizes az ember, akkor a glikogénraktáraiban tárolható mennyiség az izomtömegtől függ (ami persze ekkora súly cipelésénél több, mintha vékony inaktív lenne). Néhány kilót szokott ez jelenteni.

Hallottam már olyan igazán kövér emberről, aki heti 2 kilót fogyott tartósan (sok hónapon át) s főleg zsírból, ellenőrizni nem tudom, de ez még hihető, deficitje az volt rendesen.


Extrém esetkben heti jópár kilót is fogyhat egy kicsit sem kövér is, a test azért elég jól lépést tud tartani az extrém energiahiánnyal, csak ilyenkor ebből meglepően sok az izom, persze akad víz és zsír is kilószámra. S ember legyen a talpán, aki képes egész nap edzeni alig evéssel... Nekem nem menne, de vannak jó állóképességűek, akiknek nagyon fontos kihívást kell teljesíteniük, ha tudnak enni, ha nem, nem adják fel.

2016. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!