Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem áll meg a fogyás, megúsztam?

Nem áll meg a fogyás, megúsztam?

Figyelt kérdés

89 kilóról indultam most vagyok 76kg 11 hét alatt. Nem állt még meg a fogyás. Hetente mérem minden héten kedd reggel.Megusztam?

155cm lány.


2016. okt. 27. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Akármikor megállhat, ez leginkább a kalóriadeficiten múlik.

Nekem 14 kilón át egész stabilan (és lassan, de nekem megfelelően) ment, aztán másfél évig semmi. Mivel elfogyott a deficit és én nem tudok keveset enni, mert éhezem. Ha tudnék, akkor nem állt volna meg, feleslegem még sok volt. Ilyenkor kell újabb étrendváltás vagy több mozgás.

Másnak azért bekavarhatnak bizonyos dolgok, egyes ételek, stressz, kevés alvás, ezekről hallottam már. Mivel a deficit alapján fogyunk, ezek bizonyára az anyagcsere sebességét bizergálják, de elég baj az.

2016. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!