Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennek mi az értelme? Mi az...

Ennek mi az értelme? Mi az értelme a drága holmiknak, ha aztán az étrend betartása és az elszántság 0?

Figyelt kérdés

Elnézést, ha most furának fogjátok tartani ezt a kérdést, de most nálam elpattant a cérna, muszáj leírnom!:)

Ti is találkoztatok már olyan emberekkel a környezetetekben ,akiken nem csak hogy látszik a túlsúly és a tohonya életmód, de ráadásként még panaszkodnak is, h milyen elégedetlenek önmagukkal, vagy csak nekem vannak ilyen ismerőseim? Tesznek egy fél napnyi elszántságot, amikor elköltik a drága, diétás holmikra a pénzüket, aztán a lelkesedésük elszáll még aznap, amint meglátják a McDonald's-ot, mondván, h "Ez a "kis" menü már nem oszt vagy szoroz"?! Számomra ez annyira felfoghatatlan... És, h miért törődök ezzel, ha saját magamat mérgesítem? Őszintén, nem dühít a dolog, csak egyszerűen nonszensznek tartom az e fajta hozzáállást. Vásárolják a CH csökkentett liszteket, h finom kajákat csináljanak belőle, h "annyira nem hizlal", de este 12-kor még tolják magukba a chipset ... És ha te kitartó vagy az egészséges étrendeddel, akkor szinte egy önmagát sanyargató, éheztető emberként néznek rád, mint egy betegre és képtelenek felfogni, h te azzal a "kis" adaggal jóllaktál. Jönnek a "Neb*** fel, h neked ez elég?!" kérdések és a többi "Én a helyedben ezt nem csinálnám, nem fosztanám meg magamat a jó kajáktól". IGEN! Nem tennék a helyedben, mert ŐK ARRA KÉPTELENEK! Ha lemész reggel 9-10 órakor az edzőterembe, akkor idiótaként bámulnak rád, hogy ahelyett, h aludnál, te inkább lemész futni és mozogni... Megy a nyavalygás, hogy a tavaly még jól állt ruha ma miért áll olyan rosszul. Na vajon? Ilyen embereknek hol a szemük? Hol az önkritika? Ne értsetek félre, NEM NÉZEM LE AZOKAT, akik nem egyformák velem! Abszolút nem! Azt nem bírom felfogni, h miért nyafognak ha nem tesznek érte semmit sem, és lenézi a másikat, vagy próbál szavakkal neki ártani, azért mert esetleg neki ebben van sikere? Sok barátnőm küzd egészségügyi gondokkal. Az egyiknek a veséivel vannak problémái. Az orvos ajánlása,h igyon sok folyadékot. Persze a folyadékot cukrot üdítőkben látja. Nem volt javulás. Próbáltam motiválni, h mi lenne ha nem cukros italokat inna, hanem 1 hónapig tiszta vizet, esetleg ásványvizet. Még csak meg sem próbálta. Isten ments, h megfossza ettől magát. És akkor panaszkodik, h a vizelés nem megy, nehezen vagy abszolút.

Ne haragudjatok, ha értelmetlen ez a kifakadás, de facebook híve nem vagyok, hogy oda öntsem ki a szívemet, ráadásul rengeteg ismerősöm magára venné, itt meg szerintem értelmes emberek (gondolom) olvasgatnak és próbálnak változni és kiszerettem volna írni a gondolataimat :D Kövezzen meg az, aki nem ért velem egyet, nyugodtan, bár leírtam, h nem nézem le ezeket az embereket, CSAK AZOKAT akik nyafognak de a tetteik 0 és még sajnáltatják is magukat!


Köszönöm,h ezt megtehettem :D


2016. okt. 31. 17:56
1 2
 11/11 anonim válasza:

1-es vagyok.


Kérdező, "rokonlelkek" vagyunk.Nem gondolom azt, hogy átestél/átestünk a ló túloldalára.Gondolj bele.Manapság szinte korlátlan mennyiségben áll rendelkezésünkre az élelem ami alapvetően szokatlan és valamilyen szinten nem természetes.Ez ellen pedig tennünk kell ha harmóniában szeretnénk maradni.


Én egy precízen kialakított formulát követek :) Már szinte nem is kell kimérnem az elfogyasztott makrotápanyagok mennyiségét grammokra.Fejből tudom az ételek tápanyagösszetételét.186 centis vagyok és 80-82 kiló.Tökéletesen ismerem a testem paramétereit is.Kéthetente egyszer lemérem a derekam, a csípőm, a mellbőségem és a vállaim körfogatát.Így ellenőrzöm a zsírosodás mértékét.Elképesztő, de tökéletes egyensúlyt alakítottam ki.A súlyom 80-82 között mozog, a derekam bősége 83-85 cm között van, a derekam alsó része 85-87 cm között ingadozik, a vállaim körfogata 133-135 cm között.Mindez teljesen egyezik a súlyom ingadozásával is.Ha az értékek nőnek, 50-60 grammal csökkentem a szénhidrát bevitelem, ha csökkennek, növelem.Ez pedig kb. 4-5 hetes ciklus.Nem vagyok álszent, részben hiúságból teszem mindezt de nekem így sikerül elkerülnöm az elhízást.

2016. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!