Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez az alak?

Szerintetek jó ez az alak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Milyennek látjátok?



2016. dec. 8. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló alkatom van, bár a képből mivel a sötétség miatt kb csak a körvonalad látszik, én nem látom, hogy mondjuk a feneked mennyire kerek vagy épp lapos, és hogy izmos/feszes vagy-e.. :)


Abból ami látszik, szerintem csinos vagy, nem kell fogynod, sőt még egy kis izmot felpakolni sem árt. :)


Egyébként hány kg, hány cm vagy? (csak kíváncsiság)

22L

2016. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

A sötét kép miatt nem sok mindent látni. Ami nekem feltűnt, hogy te simán csak sovány vagy. Vagyis ez nem egy szép alak. Tipikus kicsi mellű, lapos seggű sovány csaj, akinek nincs szépen kidolgozott teste.

Ez nem szép. Ha felvennél egy csíkos ruhát, akár egy holokausztos film statiszta szerepére is pályázhatnál. Nem azt mondom, hogy anorexiásan gebe vagy, csak azt, hogy csak sovány vagy.

Nekem nem jössz be

22/F

2016. dec. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jó az alakod.

21/L

2016. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Nem rossz, de szerintem egy kicsit híznod kéne, akkor lennél igazán bejövős (nekem). ;)
2016. dec. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal test, ami arra vár, hogy nőjjön, kerekedjen, domborodjon. Most még eldöntheted, hogy izmot építessz rá és akkor csodás alakod lesz, vagy meghízol egy kicsit és akkor átlagos nő formájú leszel. Nem valószínű, hogy ilyen maradna.
2016. dec. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Ijesztően vékony vagy.
2016. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó a genetika.Modell alkat.Izmot kell epiteni es kifeszesiteni a tested.Jarj el sprintelni ha jó allokepesseget akarsz(nyugi a futas fogyaszt a sprint viszont epiti az izmot).Sulyzos edzesek kellenek fokepp(=lanyoknal) a felsotestre es fenekre.Nem tudom hogy azert vagy e vekony mert nem eszel vagy mert adottsag de az edzeshez enni kell,a feherjere szenhidratra oda kell figyelni.
2016. dec. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tökéletes :)
2016. dec. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Csúnya az arcod és kicsik a melleid.

Egy patront megérnél.

2016. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Van itt pár beteg ember fölösleges "patronnal".

Szép alakod vann!

2016. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!