Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit szabad és nem fogyókúra...

Mit szabad és nem fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Milyen kenyereket ehetek? Főzelékeket szabad enni? Ha igen milyet? Milyen alapanyagokból főzhetek még hogy változatos legyen az étrendem?

2017. jan. 7. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Tele van a világháló ilyen leírásokkal, nem lenne egyszerűbb ott elolvasni. Itt is mindenki mindenféle hülyeséget is fog írni, mindenki másban hisz. Mondjuk az alap egy tápanyagtáblázat tanulmányozása lenne, ha ennyire nem vagy tisztában, és az alapelvek összeszedése, hogy a kalória önmagában semmit sem jelent, mert nagyon nem mindegy, hogy miből viszi be az ember...
2017. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gigike86 válasza:
Sok zöldség! Sok víz, 2-3L egy nap! Kerüld a fehér tésztát, fehér rizst, a kenyeret, max ha nagyon szeretnéd akkor a magos barna kenyreket válaszd vagy a barna rizst, tésztát. A krumpli a legjobb megoldás köretnek, mert abba értékes tápanyagok is vannak és kevés szénhidrát és 100 felé keppen meg tudod csinálni. Az olajat felejtsd el, vegyél kókuszolajat helyette, az szuper egészséges! Én is azt mondom hogy a neten nézz valami jó oldalt ahol ezeket megtudod mi meddig hány méter kicsit pontosabban meg nézz a Facebookon "egészséges" szóval kezdődő kajás oldalakat, van egy csomó. És mozogj! Menny el edzőterembe és nyomd a futópadot, én pl még csak gyaloglok rajta és mindig emelem a szinteket, egyre többet egyre nehezebben! Ha nem akarsz oda elmenni akkor gyalogolj kint a friss levegőn, vegyél otthonra pár súlyt és egy fitness labdát, csukló-boka súlyokat, csodákra képesek, tele van a YouTube szuper kis gyakorlatokkal, írd be hogy Fitness ball exercise. A napi kalória beveteled pedig próbáld alányomni, szóval ha napi 2000 kalóriát ettél még akkor most azt told lejjebb 500-al, mert máskülönben nagyon nehezen fog menni. És ehhez nem kell koplalj csak egyél egészségesebb kajákat és felejtsd el az édességeket. K* nehéz, de a végeredményért megéri!
2017. jan. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 cucklord válasza:
Én személy szerint a gyermekláncfüves parmezános ökörszegynyelvet ajánlom egy kis friss lucerna öntettel megspékelve. Nekem remekül bevált! 1 hét alatt fogytam 20 kilót!! és ebbe az a legjobb, hogy minden sarki boltban fellelhetők a hozzávalók. Sok sikert kívánok a fogyáshoz! :)
2017. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!