Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem diétázok úgy eszem mint...

Nem diétázok úgy eszem mint mindig, nem vagyok elhízva, edzeni kezdtem. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok 180cm 78-79kg. A t25öt csinálom, de úgy eszek mint szoktam(nem túl egészségesen). Egyedül úszógumim van egy kevés amit nem szeretek de azon kívül átlag testalkatú vagyok. Ha most júliusig csinálom, esetleg ha ez már könnyű lesz nehezebbre váltok lehet ebből még lapos has? Nagyon nem vagyok jó kondícióban, de amit tudok beleadok.

2017. jan. 20. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A lapos hashoz zsírvesztés kell, ahhoz pedig kalóriadeficit, ennyi.

Ha komolyan akarod venni az edzést s az egészségedet, akkor persze érdemes lenne jó életmódra váltani, jó étrenddel. A fogyásban is sokat tud segíteni.

2017. jan. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Összejöhet...Én kb 6 hónapja edzek a sujombol nem vesztettem de a hasam lement.Az etkezesemen sokat nem változtattam csak kb annyit hogy nagyon ritkán eszek gyors kaját.Csokit édességet csipszet is ki kell iktatni.Kicsit hosszadalmasabb de jó.Es ha nem csak cardiozol akkor izmosodsz.
2017. jan. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!