Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúrának alapja az...

A fogyókúrának alapja az anyagcsere gyorsítás? Hogyan fogyhatnék 5-6 kilót? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gyerekkorom óta problémás téma az anyagcserém. Az a normális, ha az ember mindennap legalább egyszer illemhelyre megy, míg nekem ez sajnos ritkán adódik, vagy van, hogy napokig el nem tudok menni, nem is érzek késztetést.

Tény, hogy ülő munkát végzek, két műszakban dolgozom, ráadásul, ha eszek is, csak nagyon keveset és az is szénhidrát. Tudom, ezek sem pozitív dolgok.


Gyógyszerhez nem nyúlnék szívesen, ugyanakkor fontos lenne javítanom az anyagcserémen. Amikor egészségesen étkeztem, és kerültem a lehető legjobban a cukros dolgokat is, akkor sem volt nagyobb "sikerem".


Szeretnék elmenni edzeni, hátha jobb lesz. Egyre csak gömbölyödöm és nem tetszik a látvány.

Természetesen a kardió edzést a súlyzós edzéssel csinálnám, anno ezzel sikerült lefogynom nagyon sokat.


Ha valakinek van jobb ötlete, kérem ossza meg, megköszönném!


156 cm/58 k

N



2017. ápr. 8. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Magas rost-és folyadékbevitel és sport.
2017. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves Builder76! A rostok eszembe nem jutottak volna megoldásként. Hálás köszönet a gyors javaslatért! Természetesen ment a zöld pacsi.


További szép napot! És köszönöm nagyon!

2017. ápr. 8. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :-)

Annyit még, hogy nem tudom milyen jellegű szénhidrátokat fogyasztasz, de én például a fehér lisztes dolgoktól puffadok, rendesen belém köt,rosszul emésztem. Nagyon ritkán eszek ilyesmit.

2017. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1es írta, sok zöldség, zab és hasonló rostos dolgok+ víz. De az anyagcserének semmi köze nincs ahhoz, hogy hányszor mész wc-re, mivel az sejtszintű folyamat.
2017. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Builder76!

Builder76! Köszönöm ezt a hozzászólásodat is! ^_^


Sajnos a gyorsan kézhez kapható fehér lisztes szénhidrátokat fogyasztom... :( Ezen is, ha drasztikusan nem is, de változtatni szeretnék. A leglehetetlenebb módon, rendszertelenül eszem. Keveset és rossz minőségűt. :/


Egyébként zumbázok/zumbáztam, sőt a zumba strong az új "őrület", nagyon bejön, az kicsit keményebb, szeretem is, de látványos változást nem tapasztaltam, mert csak minden második héten tudtam járni, akkor is heti 2x. De nagyon szerettem, szóval némi állóképességem talán akad. :)

2017. ápr. 8. 19:17
 6/6 anonim válasza:

Az anyagcserédet drasztikusan szteroidokkal tudod gyorsítani. Más csodaszer nem ismert. A fitnesz oldalak által javasolt L-karnitin, zöld tea meg hasonlók nem sokat érnek, meg a napi öt-hatszori étkezés mantrája is csak bullshit, minden rendelkezésre álló követéses vizsgálat azt mutatja, hogy az étkezések gyakorisága nem befolyásolja az anyagcsere gyorsaságát.

Szóval kell egy normális étrend, mellette edzés, az anyagcseréddel felesleges foglalkoznod.


A székelési gondokra meg nagyon olcsó megoldás a natúr zabpehely.

2017. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!