Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Extra túlsúllyal kihez lehet...

Extra túlsúllyal kihez lehet fordulni?

Figyelt kérdés

Járt már valaki hasonló cipőben? Esetleg szakember akit tudtok javasolni?

20L



2019. jún. 25. 20:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Milyen magas és hány kiló vagy ? Miért nem írod ki ? Itt úgysem ismerjük egymást .

Én is a harmadfokú elhízásba tartoztam nemrég , de változtattam magamtól és most már " csak " másodfokú elhízásban vagyok .Odafigyelés , akaraterő és kitartás kell . Háziorvosommal beszéltem erről , kivizsgált és ő is támogat a fogyásban. Én közel lassan dupla annyi éves leszek mint te de így is sikerül fogynom. Mikor annyi idős voltam mint te úgy fogytam le nagy súlyt hogy a bőrömön abszolút nem látszódott meg. Sajnos az évek alatt visszajött ráadásul szültem két szép gyereket akik mellett nem fogyóztam. Így most teszek azért , hogy lehetőségem legyen őket felnevelni illetve az egészségemért. Nagyon sok betegség alapja a kövérség , túlsúly . Sajnos csak egyszer élünk , nem mindegy , hogy hogyan.☺

Szívesen segítek , ha kéred.

2019. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Először is kezdj el életmódot váltani magadtól.

Semmi péksüti, csoki, fehér kenyér, cukros üdítő, krumpli.

Sok zöldség, kevés gyümölcs, sok víz, sovány hús, hal, bulgur, basmati rizs.

Mozogj.

Csináld ezt több hónapig, akkor is, ha nem látsz eredményt.

Ha már több mint fél éve sikertelen a változás, akkor van okod azt feltételezni, hogy orvosi segítség kell. Endokrinologushoz menj.

2019. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen lányok miért nem akarnak ismerkedni?
2019. jún. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
44%
Fél év alatt 116-ról 92 vagyok most. Dieta, mozgas, csalas nelkul. Ha tudok segiteni irj nyugodtan. 26/N
2019. jún. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem tetszenek a nagyobb testű ők
2019. jún. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!