Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg lehet ettol a feherjét...

Tényleg lehet ettol a feherjétől hizni : 100% Pure Why Biotechusa?

Figyelt kérdés
Tegnap kitoltottem egy tesztet veluk, es kaptam 3 fix termeket. Fogyni szeretnek. Van rajtam 30kg legalabb plusz. 3 termeket javasoltak:Super Fat Burnert, One Day multivitamin es a 100%pure whey feherje port. Ez utóbbirol azt olvastam h leginkabb tomegnivelesre hasznaljak, de en meg fogyni akarok. Szerintetek hizhatok tole? Vagy ez bizonyos mennyiseget ha megiszok, akkor meg nem? 27/l
2020. júl. 19. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Neked nem 100% pure whey biotechusa mifszom kell hanem az, hogy ne zabálj annyit. Akkor fogyni fogsz.
2020. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindentől lehet hízni. Nem fehérjetípustól, márkától függ. Ha nem mozogsz eleget, akkor hízni fogsz. Minek akarsz bármilyen fehérjeport vagy akármit szedni, ha fogyni akarsz? Mozogj sokat, egyél keveset és gond megoldva. Nem kell semmilyen fehérjét meg zsírégető hülyeséget szedni ahhoz, hogy fogyj.
2020. júl. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kajars is figyelek, ha meg "nem zabalok akkor meg raktarozni fog a testem es hiznj fogok. Ahogy latom minden kerdeshez valaszolsz. A valaszoddal nem lettem okosabb.
2020. júl. 19. 10:14
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

"nem zabalok akkor meg raktarozni fog a testem es hiznj fogok"


ekkora röhögcséges dolgot is csak itt a GYK-n olvasni... Hagy meséljem az abszolút legalapvetőbb tényt: ha kevesebbet eszel mint amennyit elégetsz akkor fogyni fogsz ha meg többet akkor hízni. Ilyen kiba egyszerű. Akin 30kg van attól egyszerűen nevetséges azt hallgatni, hogy majd a teste raktározni fog. Most is egy óriási zsírraktár vagy nem tűnt fel?


Ahelyett, hogy a legegyszerűbb megoldást választanád kombinálsz itt a fehérjével tökfeleslegesen.

2020. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
A tejsavófehérjétől akkor fogsz hízni, ha mellette többet eszel, mint amennyire szükséged van. Ha diétázol és kalóriadeficitben vagy, akkor lehet vele fogyni is. Nem fogyasztószer, csak egy tápanyag a sok közül, amire a szervezetednek szüksége van. Egyébként pedig fehérjepótlásra szolgál, ha normál ételekből nem tudsz elég fehérjét bevinni. Ki kellene számolnod, mennyi fehérjére van szükséged, és figyelni, ebből mennyit viszel be egy nap, így kiderül, mennyit érdemes ebből enned, ha egyáltalán szükséges.
2020. júl. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Ihatsz fehérjeport nem hizol tőle de neked mint elhízottnak felesleges inni


Diétázz inkább meg sportolj valamit és esetleg sport után ihatsz egy fehérjeturmixot

2020. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Bármitől lehet hízni, amit megeszel/iszol, ha összességében többet fogyasztasz, mint a tested energia felhasználása. Fehérje port teljesen felesleges innod, ha étkezéssel eleget beviszel, csak károsítja a szervezeted. A 2 további termék meg nem fogyaszt.
2020. júl. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen felesleges ilyen termékeket fogyasztanod, a multivitamin kivételével. A fat burner a legnagyobb pénzkidobás, semmi haszna, a fehérjét pedig vidd be természetes forrásokból.

Tudod egyáltalán, hogy miért javasolták ezeket a termékeket, és milyen "hatást" vársz tőlük, ha megveszed miért fogyasztanád őket? Mire van szüksége a szervezetednek, mi az, hogy fehérje, szénhidrát és zsír? Miből mennyi kellene egy egészséges diétához?

27 évesen legyen annyi magadhoz való eszed, hogy jobban mögénézel a dolgoknak és nem csak lebegsz a világban.

2020. júl. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
0%

Könyörgöm fehérje portól hízni ...

A lényeg hogy kalória decifitben legyél magyarul kevesebb kalóriát vigyélbe mint amit felhasznál a tested.

Kezdetben bőven elég 2-300kcal deficit.

A megfelelő táplálkozás mellett kardió/hiit mozgás és minden fain lesz 🙃

2020. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem elsosorban, h ha figyelek mit eszek, mozgok, es amellett fogyasztom edzes utan. De mindegy. Majd kitapasztalom es abbol kiderul, csak kivancsi voltam.
2020. szept. 30. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!