Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Segíthet valamilyen fogyasztós...

Segíthet valamilyen fogyasztószer?

Figyelt kérdés
Szülés után leadtam sporttal és megfelelő étkezéssel 18kilót, 1 év alatt. 3-4 kilótól szeretnék még megszabadulni. Milyen támogató szert ajánlanátok? Én a Formoline L112-t néztem ki! Várom a tapasztalatokon alapuló véleményeket! Köszi
2010. aug. 10. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Diéta+ mozgás. És ezt most nem cseszegetésből írom, sok szert kipróbáltam annak idején. A nagyrésze semmit sem ért (csak a pénztárcámat vékonyította), amelyik meg ért, az is csak ideig óráig. Aztán feladtam a lustaságom, és sporttal, meg normális táplálkozással leadtam 18 kg-ot. Ezt szinte azóta is tartom (+/- 3 kg). Szóval ha már leadtál 18 kg-ot, az jelenti, hogy jó úton jársz. Folytasd ezt tovább, és ne használj semmilyen szert. Pláne, hogy már csak 3-4 kg van rajtad. Ha a 18 lement, akkor ennek is muszáj!
2010. aug. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, már vékonyabb vagyok, mint a várandósságom előtt, de nem moccan már k.b. 2 hónapja a súlyom. Úgyanúgy tartom a diéta+mozgást, csak lehet, hogy egy pici plusz jó lenne. Én is úgy gondolom, hogy ha zabálnék és mereszteném a ..., akkor semmit nem érne, mert nem csodaszerek. De kiegészítésként sem működnének? Esetleg az L-Carnitin?
2010. aug. 11. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy a mérleg mit mutat egy dolog. Az, hogy a sporttól izmosodsz és közben a szír ég az egy másik dolog. Nem feltétlenül kéne a mérleggel foglalkozni, inkább azt nézd, amit a tükör mutat.


L-Carnitine 1-2% ot jelent, vagy még annyit se. Ez minden ilyen szerre is vonatkozik.

2010. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!