Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi az ami segít fogyókúraban?

Mi az ami segít fogyókúraban?

Figyelt kérdés

Jövőhonaptol kezdem a diétát.

Próbálok kaloriadeficitben maradni,de kell a változatos étrend.

Szeretnék segítséget kérni,hogy mi az ami segít a fogyásban?

Interherb? Regenor?

Nem hirtelen szeretnél fogyni,hanem úgy ahogyan egészséges.

Néztem keto-mix és sima kérő diétát is,de 40+ezerre jönne ki egy hónapra az étrend lista,és akkor még semmit sem vettem



2022. jan. 29. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ketot ne!!!!! Az agynak szüksége van a szénhidrára, az izmoknak is. Nem beszékve a napi minimum 25 gramm rostról amit napi 20 gramm szénhidrátból konkrétan lehetetlen bevinni, pedig kell az egészseges emésztéshez. Amikor ezeket még nem tudtam, dietetikust kérdeztem és egyértelműen ellenezte hogy ketozzak.


Ami segít ha kitapasztalod milyen arányban osztod fel az étkezések kozott az energiát, meg neked napi hány étkezés válik be. A másik ami orok ervenyu hogy minden étkezésben legyen 2 marek zoldseg, valami feherje, valami szenhidrat es valami zsir. Így lassabban szivodik fel, tovább jollakat

2022. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
A legnagyobb segítségem annyi hogy ne jövő héten kezdd, hanem most. Kis lépések de kezd el tényleg most azonnall
2022. jan. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A változatos étrendet fontosnak tartod, ezért akarod ezeket a szélsőséges, egészségtelen jojódiétákat csinálni??

Tényleg fontos a változatos étrend, épp ezért az étrended legyen rendben, ne ilyen szarokat vegyél.

2022. jan. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Egyél 500 kcallal kevesebbet mint amennyire alapból szükséged lenne és figyeld a makrókat,hogy a fehérje bevitel meg legyen. Ez általában testsúly x 1.5g kb és ne egyél cukros dolgokat. Egyél sok zöldséget gyümölcsöt és húst mert abban sok fehérje van. És mellette csinálhatnál súlyzós edzéseket hogy izmosodjál kicsit. És ne veszíts sok izmot. Ezt kb heti 3-5x érdemes szerintem.
2022. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Probald az edzest. Ezek csak lehuzasok. Meg ha deficitbe vagy igyis ugyis fogysz. Minek a varazslat?
2022. jan. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat :)

Sajnos edzeshez nagyon nincs időm,és erőm sem

3 műszakban dolgozom,általában hétvégén megyek.

Keveset alszom így elég kevés erőm szokott.lenni

2022. jan. 30. 12:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha az étrended rendben van, fogyni fogsz. A mozgás csak rásegít.
2022. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Pont azért nincs erőd mert nem sportolsz. Azért kétnaponta 20 perc akárkinek belefér.

Minél többet sportolok annàl több az erőm. Amikor poshadok akkor bármennyit aludhatok , mindig fáradt vagyok, és zabálnék. Most így 1 hónap után mondom azt hogy kezd jó lenni a sport nekem, lehet kezdem kedvelni.

2022. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Enis fizikai melo melett edzek. Akkor vagyok punnyadt meg erotlen ha kihagyom
2022. jan. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Amúgy jól kezdődik, ha már a kezdeti lendületnél is kifogas van a sportra...
2022. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!