Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tudtok olyan fogyasztószert...

Tudtok olyan fogyasztószert vagy olyan tablettát/port, ami garantáltan segít fogni rendszeres testmozgás és helyes étrend mellet?

Figyelt kérdés

Nagyon sok diétát és fogyókúrát kipróbáltam már, természetesem helyesen táplálkoztam, rendszeresen mozogtam, de semmi eredménye nem volt. Teszem hozzá, nem 2 hét alatt adtam fel.

Nagyon köszönöm a válaszotokat.



2014. máj. 10. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha valóban igaz, amit leírtál és tényleg helyesen ettél és mellette sportoltál, nem normális, hogy nem fogytál semmit. A helyes étkezés alatt pl. a napi 1200-1500 kalóriányi tápanyag bevitelt értem és persze minőségi kajákból. Nincsen valami hormonbajod? Pl. Pajzsmirigy alulműködés?
2014. máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nincs ilyen szer. ha tenyleg rendszeres testmozgas (a napi 10 perce seta nem az!) es normalis taplalkozas mellett nem fogytal, akkor vagy zugevo vagy es amikor nem latjak, habzsolsz, vagy anyagcsere-problemaid vannak. ez utobbit orvossal kene megnezetni.


mondjuk arra is kivancsi lennek, milyen suly/magassag arany mellett es mennyit akarsz fogyni.

2014. máj. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is jártam hosszú hónapokig súlyzós és kardiós edzésekre,nálam az étrenden ment el a dolog,viszont rájöttem szeretek mozogni és bár még mindig rossz az étkezésem,mem hizom,viszont formálódom :)
2014. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!