Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi az ami segít fogyókúraban?

Mi az ami segít fogyókúraban?

Figyelt kérdés

Jövőhonaptol kezdem a diétát.

Próbálok kaloriadeficitben maradni,de kell a változatos étrend.

Szeretnék segítséget kérni,hogy mi az ami segít a fogyásban?

Interherb? Regenor?

Nem hirtelen szeretnél fogyni,hanem úgy ahogyan egészséges.

Néztem keto-mix és sima kérő diétát is,de 40+ezerre jönne ki egy hónapra az étrend lista,és akkor még semmit sem vettem



2022. jan. 29. 22:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze hogy kifogás van a sportra,ha nem akarok nem sportolok :) csináljátok ha annyira akarjátok de én nem fogok :)

Nem szeretem,kedvem sincs és energiám sem :)

Napi 12 órát oda vagyok,nehogymar más akarja megmondani,hogy 20 perc bele fér :)

2022. jan. 30. 15:09
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne sportolj. Koplald le magadról a súlyt, aztán tedd fel a kérdést, hogy miért nézel ki még mindig szrul, izom nélkül.

A diétára mi a kifogás? Miért kell a regenor?

2022. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hat akkor ez igy ennyi. Egy ut van
2022. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 T.Fecó válasza:
Ha minden étkezés előtt megiszol egy nagy pohár vizet, már kevesebb lesz a kalóriabevitel, mert hamarabb eltelsz. Sok tojás, soványhús, párolt, vagy grillezett zöldség, hagyd el a krumplit, tésztát, kenyeret csak teljes kiörlésűt pirítósnak mértékkel. Ha meg nem szeretsz sportolni, akkor tedd le a kocsit, járj biciklivel, gyalog a boltba, már az is valami. Kicsit tudatosabban étkezz és tudod tartani a kalóriadeficitet. Én január elején kezdtem, 3 hét tök szigorú military diétával lement így 6 kiló. Már nem diétázom, csak kicsit odafigyelek, most járok 9 kilónál. Mellesleg napi 2,5-3 liter vizet iszom, sokat kávézom és nem sportolok, csak minden nap tornázom itthon, 2x10 percet intenzíven.
2022. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!