Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen étvágycsökkentők...

Milyen étvágycsökkentők vannak, amik használnak? Nem fogyasztószer, hanem amitől nem leszek egész nap éhes.

Figyelt kérdés
a Hoodia spray tényleg olyan hatásos?
2010. szept. 17. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:

kamu az összes ilyen, egyedül az amfetamintabletták voltak anno amik kiiktatták az éhséget. be is tiltották, mert megijedtek hogy hopp ez tényleg működik.

szóval ha bármelyik elveszettnek hitt ősi receptből egy öltönyös szupersámán által 30 év alatt továbbfejlesztett akciós csodaszer tudná ugyanezt, betiltanák azt is, abból lehetne látni, hogy tényleg hat. :)

2010. szept. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt lehet,hogy viccnek veszed,de ez komoly. Nekünk több kutyánk van,és mikor fogyóztam,és rámjött az ehetnék,egyszerűen csak kimentem,és elkezdtem a kakis zsákba(mármint amibe a kutyasz@rt összegyűjtjük)pár végterméket beleszedni,és rámjött a hányinger. Persze ez eklég drasztikus eljárás. :)
2010. szept. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem koplalós ökörség diétát csinálsz,hanem normálisat,fokozatos ch csökkentéssel,akkor nem leszel egész nap éhes.

A hoodia tablettát betiltották,a spray most meg valami újdonság.Próbáld ki,bár nem sok értelme van,nem eszel tőle,lefogysz izomból,zsírból semmit,kb ennyi az anorex módszer.

2010. szept. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hihi a kutyakakis zsákos módszer jóó 8)
2010. szept. 17. 20:29
 5/7 anonim válasza:
és mi is neve annak spraynek? mennyibe kerül?
2010. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adipex. Hatásos!!! Ettől sokan lefogytak már.
2010. szept. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,az adipextől sokan fogytak már,de vajon miért lehet annyi országban betiltva? Én kipróbáltam,bár ne tettem volna!
2010. szept. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!