Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek az orlistat...

Mi a véleményetek az orlistat ( xenical) gyogyszerről?

Figyelt kérdés

Orvos irja fel.

Sikerült már vkinek ezzel fogynia?

Èn a 120grammosat kaptam.


márc. 6. 00:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hallgasd meg ezt: [link]
márc. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm 10es! Sajnos,édes szájú vagyok. De tudom magamról,hogy ideig óráig birom édesség nélkül. A szénsavas üdítő hiánya rosszabb számomra. Évek óta csak Pepsi max- ot,vagy cola zerot iszok. Eddig se napi szinten, de ha vettem egy 2l- és üveggel, ameddig tartott,addig vízhez nem nyúltam. A másik meg a pekaru. Azt is nagyon nehéz megallni.

Voltam vérvételre,elvileg minden rendben van. Igaz,a cukrom az súrolja a határesetet. Ezért is kéne fogynom.

Ezen a héten nem tudtam edzoterembe eljutni ,egy kilóval már nehezebb is vagyok.😞

Ezzel a gyógyszerrel a zsír bevételre kell figyelni ,de valószínűleg a cukor és szénhidrát csökkentené,elhagyása is fontos.

A mozgás terén meg szerintem a rendszeresség van a hangsúly. Amint kivagyok jon vissza a súly meg a hátfájás.

márc. 14. 00:20
 13/16 A kérdező kommentje:

11es, meg fogom hallgatni.

Ezekkel a megmondòemberekkel az a problémám,hogy túl sokan vannak, nehéz kiválasztani,hogy kinek van igaza.

márc. 14. 00:23
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a cukorból és a szénhidrátból a szervezet zsírt készít, szóval az is olyan mintha zsírosat ennél.
márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
13-as: Schwab egy orvos, az ő szavára lehet adni!
márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%

#10 vagyok.


Fontos, hogy fenntartható szokásokat vezess be, annak nincs értelme, hogy szembemész önmagaddal.


Bevezethetsz helyettesítő dolgokat is, magadat kell kiismerned mi működik. Pl. édesség helyett olajos magvakat (dió, pisztrácia, mogyoró) lehet enni, szénsavas üdítők helyett pedig mondjuk kóstolj teákat, biztos lesz olyan, ami extra ízesítés nélkül is tetszik majd. Próbáld végig: fekete, zöld, gyümölcs, gyógynövény stb. Ezeket próbálhatod hidegen és melegen is. Ha találsz neked tetszőt, ez is jobban fog csúszni, mint a víz. Elsőre ne add fel, ha többször is megkóstolod, egyre jobban megkedveled, és idővel ugyan úgy rá fogsz szokni, mint a kólára.


Kólából ne vegyél 2 litereset, az maradjon meg családi ünnepekre, 3 decis dobozos legyen, és abból csak egyet-egyet bontasz ki, megvan az ünnep jelleg, a lehetőség adott, de az ember sajnálja minden naő kinyitni a dobozt. Pont jó arányt ad ki.


A kenyérre nincs jó ötletem, ott én is elbuktam, nem találtam alternatívát, reggelire, vacsoára. Azt mondják a reggeli kihagyható, ha nem fizikai munkát végzel (a nagy reggeli akkor volt divat, amikor a munka többségében fizikai munka volt), vacsorára pedig 1-1 szelet szerintem belefér.


Továbbra is mondom, hogy ne add fel, ha kell, keress másik orvost, mondd el, hogy most mit szedsz/csinálsz. Úgy olvasom, hogy a GLP-1-analógok jó segítséget jelenthetnek az életmódváltásban, én linkeltem be a podcastot is. Segítséget ad, tehát váltani kell, olyan nincs, hogy beszedünk reggel egy bogyót és azonos életmód mellett fogyunk, viszont segít, és lássuk be, segítségre szükség van, és nem is kell annyira drasztikus változás, mint segítség nélkül. Olvass utána mi az a GLP-1-analóg és szemaglutid. Ezek modernebb dolgok, mint amit te szedsz, talán egy éve érhető el tablettás formában.

márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!